Reklama

Kraków Live Festival 2019

Kraków Live Festival 2019: Banks odwołała swój koncert w Polsce

Ze względu na uraz kręgosłupa, Banks odwołała swój udział w Kraków Live Festival. Koncert amerykańskiej wokalistki i autorki tekstów miał się odbyć w piątek (16 sierpnia).

Organizatorzy Kraków Live Festival opublikowali komunikat z oświadczeniem Banks.

"Polsko, jest mi bardzo przykro, że nie będę mogła przyjechać. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby wyzdrowieć, ale lekarze stwierdzili, że podróżowanie i występowanie na scenie w najbliższym czasie tylko pogorszy mój stan. Teraz muszę skupić się na zdrowiu, aby powrócić na trasę silniejsza. Obiecuję, że Wam to wynagrodzę" - czytamy.

"Pracujemy nad zmianami w programie 16 sierpnia, o których poinformujemy Was najszybciej jak to będzie możliwe" - dodają organizatorzy.

Reklama

Banks doznała urazu kręgosłupa podczas ostatnich prób do festiwalu.

16 sierpnia podczas Kraków Live Festival wystąpią m.in. Macklemore, DJ Snake, Krzysztof Zalewski, Natalia Nykiel i Marcelina. Drugiego dnia imprezy pojawią się m.in. Calvin Harris, Post Malone, Years & Years, Rosalie., PRO8L3M i Król.

12 lipca Banks wydała płytę "III" promowaną utworami "Gimme" i "Look What You're Doing To Me" feat. Francis and the Lights.

"Płyta jest odą do podróży, którą przebyłam. Dokumentuje postępy w myśleniu o sobie samej, o akceptacji, umiejętności odpuszczania, wybaczania i zdolności do prawdziwej miłości. Kiedy zorientowałam się, że życie nie jest wyłącznie czarne lub białe, było to dość bolesne. Romantyzm prowadzi do często intensywnych konfrontacji z rzeczywistością, ale w konsekwencji do mądrości, która z kolei może zaowocować głębszą empatią i czystszą miłością. 'III' jest zapisem takiego cyklu" - zapowiadała Banks przed premierą.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Banks | Kraków Live Festival