Reklama

Kraków Live Festival 2016

Muse na zakończenie Kraków Live Festival 2016

Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie Muse wystąpi podczas dodatkowego dnia zamykającego Kraków Live Festival 2016. Brytyjskie trio zagra 21 sierpnia na terenie lotniska Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Na czele Muse stoi Matt Bellamy

Koncert w Krakowie zakończy trasę koncertową zespołu "Drones World Tour".

Muse znani są z energetycznych występów i bardzo rozbudowanych widowisk na żywo. Ich trasy opisywane były przez międzynarodowe media jako "wspaniałe", "ambitne" i "wyjątkowe".

Od debiutu w 1994 roku zespół wydał siedem albumów studyjnych i sprzedał ponad 17 milionów ich egzemplarzy na całym świecie.

Siódmy album "Drones" utrzymywał się na 1. miejscu brytyjskiej listy albumów przez dwa tygodnie, a także był pierwszym albumem grupy, który dotarł na szczyt amerykańskiej listy. W sumie "Drones" znalazł się na 1. miejscu w 23 krajach, m.in. we Francji, Japonii, Australii, Holandii i Szwajcarii.

Reklama

Posiadacze karnetów Kraków Live Festival wchodzą bez dodatkowych opłat. Bilety jednodniowe dla pozostałych w cenie 239 zł trafiły już do sprzedaży.

Po raz ostatni ekipa Matta Bellamy'ego w Polsce zagrała w 2015 r., kiedy to była jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival. Podczas Kraków Live Festival Brytyjczycy wystąpili już w 2010 r.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kraków Live Festival | Muse