Reklama

Impact Festival 2014

Aerosmith w Łodzi. To Doda pokazała nagie piersi w Atlas Arenie!

Okazało się, że to Doda zaprezentowała nagi biust tysiącom fanów przed koncertem Aerosmith w Atlas Arenie w Łodzi.

Koncert Aerosmith kończył drugi dzień i całą trzecią edycję Impact Festival w Łodzi. Tym razem Atlas Arena nie była aż tak szczelnie wypełniona, jak dzień wcześniej na Black Sabbath, ale nie można było narzekać na frekwencję.

Reklama

Zanim doczekaliśmy się, by muzycy pojawili się na scenie Atlas Areny, na telebimie realizatorzy zaprezentowali wideo zza kulis. Szczególną wesołość wywołało ujęcie na kartkę przed wejściem na scenę: "You are in Lodz, Poland". Nie ma się jednak co dziwić, ten rock'n'rollowy cyrk objeżdża cały świat. Później operatorzy zaprezentowali zabawę w pokazywanie co ładniejszych dziewczyn wśród publiczności. Jedna z nich rozochocona czekaniem bez namysłu podniosła bluzkę, prezentując nagi biust, a za moment zobaczyliśmy inne fanki ze stanikami w rękach, gotowe do rzucania bielizny na scenę.

Okazało się, że gołe piersi pokazała Doda, która swoją obecność w Atlas Arenie bogato relacjonowała na swoim profilu na Instagramie. To właśnie tam przyznała się, że to ona świeciła nagim biustem.

"Czy to Ty chwalilas sie biustem na ekranie?" - zapytał wprost jeden z fanów. "hahaha o Ile pokazanie cycków 10 tys ludzi Na ekranie to chwalenie sie????bardziej rock'n'roll" - odpisała kontrowersyjna wokalistka (pisownia oryginalna).

Na koncercie Aerosmith razem z Dodą bawiła się Małgorzata Leitner, do wiosny 2013 r. menedżerka wokalistki, zajmująca się także interesami Joanny Krupy. Z profilu na Instagramie możemy się dowiedzieć, że część koncertu Doda z przyjaciółką oglądała zza sceny.

"One of my fav band. Jaram się" - napisała jeszcze przed koncertem Doda.

Ciekawostka - pierwszego dnia Impact Festival pod sceną występ Black Sabbath oglądał Nergal, były partner Dody.

Tak było na koncercie Aerosmith:

TVN24/x-news

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koncert Aerosmith | Doda | Aerosmith | nago