Reklama

Idol

Kuba Wojewódzki żegna się z TVN? Wróci do "Idola"?

Coś, co jeszcze niedawno wydawało się nieprawdopodobne, stanie się faktem? Czy Kuba Wojewódzki ponownie zostanie jurorem "Idola"?

Najsłynniejsze jury "Idola": od lewej Robert Leszczyński, Jacek Cygan, Elżbieta Zapendowska i Kuba Wojewódzki

W niedzielę (6 listopada) na facebookowym profilu Kuby Wojewódzkiego pojawił się następujący wpis (zachowaliśmy oryginalną pisownię):

Reklama

"10 lat w TVN.
300 odcinków.
Dziekuje, że byliście.
Dowidzenia".

Od razu wśród jego fanów wywiązała się dyskusja, czy w ten sposób prezenter żegna się ze stacją. W ostatnim czasie z jego strony pojawiały się sugestie, że TVN w negatywnym świetle stawia jego partnerkę Renatę "Renulkę" Kaczoruk, uczestniczkę show "Azja Express".

Niektórzy komentujący zaczęli podejrzewać, że to może być przygotowanie terenu pod transfer do Polsatu, który szykuje po 12 latach powrót "Idola". Właśnie trwają pierwsze precastingi do muzycznego talent show.

Na razie oficjalnie ujawniono nazwisko pierwszego jurora - to Elżbieta Zapendowska, która oceniała uczestników wszystkich poprzednich czterech edycji. W składzie ekipy jest też prowadzący Maciej Rock. Program na antenie Polsatu pojawi się wiosną 2017 r.

Na początku sierpnia na profilu Kuby Wojewódzkiego na Instagramie pojawiło się jego zdjęcie z Jackiem Cyganem, podpisane "połowa jury 'Idola'. Negocjujemy wielki come back".

Terminy precastingów do programu "Idol":

12 listopada - Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1
13 listopada - Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94
26 listopada - Wrocław, Hotel DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84.

Skład jury uzupełniał zmarły w 2015 r. dziennikarz muzyczny Robert Leszczyński. Wyjątkowo w trzeciej edycji Kubę Wojewódzkiego zastąpili Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop.

Przed "Idolem" nikt nie próbował na tak masową skalę promować młodych artystów. Był on także przełomowy, gdyż jako pierwszy zaczął chwalić się tym, że daje szanse na wspaniałą karierę w iście amerykańskim stylu.

Zwycięzcami programu zostali Alicja Janosz, Krzysztof Zalewski, Monika BrodkaMaciej Silski. Popularność w "Idolu" zyskali także m.in. Ewelina Flinta, Szymon Wydra, Tomek Makowiecki, Ania Dąbrowska, Mariusz Totoszko, Hania Stach, Paweł Kowalczyk, Michał Karpacki i Sławek Uniatowski.

Największą oglądalność zdobyła druga edycja - średnio 3,42 mln widzów. Najsłabiej wypadła ostatnia odsłona - średnio 1,87 mln.

Co wiesz o "Idolu" - sprawdź się:

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Renata Kaczoruk - dziewczyna Kuby Wojewódzkiego bryluje na salonach! INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Idol (tv)