Reklama

Idol

"Idol" powraca! Kogo byś chciał zobaczyć w jury?

Jak już informowaliśmy, po 12 latach na antenę powraca "Idol" - reklamowany jako "pierwszy talent show w Polsce". Obsada jury wciąż jest tajemnicą, ale w naszej ankiecie możesz zagłosować na swojego faworyta. Może ktoś z tego grona znajdzie się w składzie jury?

Jak już informowaliśmy, po 12 latach na antenę powraca "Idol" - reklamowany jako "pierwszy talent show w Polsce". Obsada jury wciąż jest tajemnicą, ale w naszej ankiecie możesz zagłosować na swojego faworyta. Może ktoś z tego grona znajdzie się w składzie jury?
"Idola" ponownie poprowadzi Maciek Rock /AKPA

Na razie jedno nazwisko jest pewne - prowadzącym ponownie został Maciej Rock, który po zakończeniu "Idola" współprowadził też 11 edycji "Must Be The Music".

Polsat na razie zaprezentował pierwszy zwiastun programu, w którym Rock zaprasza na precastingi. Do muzycznego show mogą zgłaszać się uczestnicy w wieku od 16 do 28 lat.

Terminy precastingów do programu "Idol":

5 listopada - Gdynia, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Jerzego Waszyngtona 19
6 listopada - Poznań, Hotel Novotel Poznań Centrum, pl. Andersa 1
12 listopada - Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1
13 listopada - Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94
26 listopada - Wrocław, Hotel DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84.

Reklama

Nie wiadomo jeszcze, kto zasiądzie w jury muzycznego show. W mediach przewija się sporo nazwisk - na tyle dużo, że gdyby potwierdziły się wszystkie, to w jury musiałoby zasiadać przynajmniej kilkanaście osób.

Do naszej ankiety wytypowaliśmy 20 kandydatów, w tym dotychczasowych jurorów "Idola" (Kuba Wojewódzki, Elżbieta Zapendowska, Jacek Cygan i Maciej Maleńczuk). Większość z potencjalnych kandydatów ma za sobą doświadczenie w ocenianiu innych (m.in. Kora, Ewa Farna, Justyna Steczkowska, Wojtek "Łozo" Łozowski, Rudi Schubert) lub sami występowali jako uczestnik talent show (m.in. Dawid Podsiadło, Michał Szpak, Rafał Brzozowski oraz zwycięzcy "Idola" - Monika Brodka i Krzysztof Zalewski).

Czy kogoś z tego grona zobaczymy w jury? Okaże się zapewne już niedługo, bo program na antenę powróci wiosną 2017 r.

Przed "Idolem" nikt nie próbował na tak masową skalę promować młodych artystów. Był on także przełomowy, gdyż jako pierwszy zaczął chwalić się tym, że daje szanse na wspaniałą karierę w iście amerykańskim stylu.

Zwycięzcami programu zostali Alicja Janosz, Krzysztof Zalewski, Monika BrodkaMaciej Silski. Popularność w "Idolu" zyskali także m.in. Ewelina Flinta, Szymon Wydra, Tomek Makowiecki, Ania Dąbrowska, Mariusz Totoszko, Hania Stach, Paweł Kowalczyk, Michał Karpacki i Sławek Uniatowski.

Największą oglądalność zdobyła druga edycja - średnio 3,42 mln widzów. Najsłabiej wypadła ostatnia odsłona - średnio 1,87 mln.

Co wiesz o "Idolu" - sprawdź się:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Idol (tv) | Maciej Rock