Reklama

Idol

"Idol": Mariusz Totoszko, Szymon Wydra i Hania Stach radzą uczestnikom

Za nami cztery precastingi do nowego "Idola". Znamy już też komplet jurorów do nowej odsłony pierwszego muzycznego talent show w Polsce.

Maciek Rock zaprasza kandydatów na nowego "Idola"

Jak już informowaliśmy, po 12 latach na antenę Polsatu wraca "Idol". w jury pojawią się Elżbieta Zapendowska (oceniała uczestników wszystkich czterech poprzednich edycji), Ewa Farna, Janusz Panasewicz (wokalista Lady Pank) i Wojtek Łuszczykiewicz (lider grupy Video). Prowadzącym pozostał Maciej Rock.

Reklama

W niedzielę (13 listopada) odbył się precasting w Warszawie. Najchętniej uczestnicy sięgali po przebój "Nieznajomy", który wykonuje Dawid Podsiadło.

W stolicy pojawili się uczestnicy poprzednich edycji "Idola" - Hania Stach, Mariusz TotoszkoSzymon Wydra, którzy dzielili się radami z uczestnikami.

"14 lat temu, kiedy brałem udział w 'Idolu', nie było takich wspaniałych telefonów, nie było mediów społecznościowych, nie można było sobie zrobić zdjęcia z gwiazdą, puścić do sieci, pochwalić się, zaprosić na swój koncert, czy występ w telewizji. Dzisiaj to wszystko jest dostępne i trzeba z tego korzystać bo to świetne narzędzie" - mówił Mariusz Totoszko, który zajął 2. miejsce w drugiej edycji show.

Szymon Wydra (finalista pierwszej edycji) podkreślał, że muzyka to nie są wyścigi, ani sport. Wokalista dodał, że dzięki "Idolowi" może realizować swoje marzenia, przez co jest szczęśliwym człowiekiem.

Jeszcze w listopadzie w Warszawie odbędzie się pierwszy casting z udziałem jurorów i kandydatów, którzy przeszli pozytywnie precasting.

Co pamiętasz z "Idola" - sprawdź się:

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Idol (tv) | Mariusz Totoszko | Szymon Wydra | Hania Stach