Reklama

Hej Fest

Hej Fest: Perfect i Podsiadło na najwyższej scenie w Polsce

Takiego koncertu na Gubałówce jeszcze nie było. Zespół Perfect zgromadził w sobotę (13 sierpnia) w Zakopanem rekordową liczbę fanów. Dzień później muzycznych emocji publiczności dostarczył Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło na Hej Fest

"To wszystko dla was kochani! Warto było!" - podsumował występ na najwyżej położonej scenie w Polsce Grzegorz Markowski. Muzyk wraz z zespołem wystąpił w Zakopanem w sobotę, 13 sierpnia.

"W miniony weekend na Gubałówce wszyscy bawili się doskonale. Podczas koncertu Perfect pod sceną nie było ani jednej osoby, która nie znałaby takich przebojów jak 'Ewka', 'Autobiografia', czy 'Niepokonani'" - czytamy w informacji prasowej.

Reklama


Dzień później na festiwalu Hej Fest zagrał Dawid Podsiadło, który już na początku swojego występu zwrócił uwagę na piękną panoramę Tatr i Zakopanego rozpościerającą się z Gubałówki. Fanom pod sceną nie przeszkadzał nawet deszcz, który zaczął padać podczas koncertu. Publiczność, nawet po bisach, jeszcze długo skandowała imię młodego wykonawcy.

Wcześniej na Gubałówce zagrały supporty. Zespoły u progu kariery w festiwalowym konkursie walczą o uznanie publiczności i nagrody pieniężne ufundowane przez Polskie Koleje Linowe. Zwycięzcom sobotniej bitwy - zespołowi Bezsensu - Grzegorz Markowski wróżył światową karierę muzyczną. W niedzielnym starciu zwyciężyła zaś formacja Hatbreakers.

W ostatni weekend sierpnia na festiwalu Hej Fest wystąpią BrodkaHappySad. Koncerty gwiazd tradycyjnie rozpoczną się wieczorem, a wcześniej publiczność rozgrzeją supporty.

Hej Fest to cykl 18 koncertów, które odbywają się w wakacyjne weekendy od 26 czerwca do 11 września na Gubałówce i Równi Krupowej. Na Hej Fest wystąpią uznani polscy artyści. Główną ideą festiwalu jest promocja supportów - zespołów mniej znanych, ale gotowych by pokazać się szerszej publiczności.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dawid Podsiadło | Perfect | Hej Fest