Reklama

Hej Fest

Brodka i Happysad na festiwalu Hej Fest

W sobotę (27 sierpnia) na Gubałówce zagra zespół Happysad, a już dzień później, na najwyżej położonej scenie w Polsce wystąpi rodowita góralka - Monika Brodka.

Brodka wystąpi na scenie Hej Fest

"W weekend w Zakopanem nie zabraknie muzycznych atrakcji. Gwiazdy wystąpią na Gubałówce, na scenie zainstalowanej na wysokości aż 1123 m n.p.m. Z tego miejsca rozpościera się niesamowity widok na panoramę Tatr i Zakopane. Uczestnicy koncertów mogą zrelaksować się na piaszczystej plaży, leżąc na leżaku i słuchając zespołów, które na szczycie Gubałówki rozbrzmiewają już od godzin popołudniowych" - czytamy w informacji prasowej.

Reklama

W sobotę (27 sierpnia) na festiwalu Hej Fest zagra Happysad. Dzień później usłyszymy pochodzącą z gór Monikę Brodkę.

"Koncerty gwiazd tradycyjnie rozpoczną się wieczorem. Wcześniej widownię rozgrzeją supporty, które w festiwalowym konkursie walczą o uznanie publiczności i nagrody pieniężne ufundowane przez Polskie Koleje Linowe. Ideą Festiwalu Supportów jest promocja zespołów mniej znanych, ale gotowych żeby pokazać się na dużej scenie. O popularności konkursu świadczy m.in. to, że do samych eliminacji zgłosiło się ponad 300 zespołów" - mówi Patryk Białokozowicz, członek zarządu Polskich Kolei Linowych S.A., które są organizatorem i sponsorem wydarzenia.

Trójka finalistów wystąpi na ostatnim koncercie Hej Fest 11 września oraz otrzyma nagrody pieniężne. Zespół, który zajmie pierwsze miejsce wygra 40 tys. zł na nagranie płyty lub teledysku oraz 10 tys. zł na trasę koncertową. Na laureatów drugiego i trzeciego miejsca czeka 25 tys. zł i 15 tys. zł.

Hej Fest to cykl 18 koncertów trwających w weekendy od 26 czerwca do 11 września na Gubałówce i Równi Krupowej. Na imprezie występują uznani polscy artyści. Główną ideą festiwalu jest promocja supportów - zespołów mniej znanych, ale gotowych by pokazać się szerszej publiczności.

Sprawdź tekst utworu "Santa Muerte" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hej Fest | Monika Brodka | Happysad