Reklama

Eurowizja Junior 2021

Reklama

Sara James zabrała głos po drugim miejscu na Eurowizji Junior. Zaskakujące słowa

Sara James zabrała głos w mediach społecznościowych po zajęciu drugiego miejsca na Eurowizji Junior 2021. Wokalistka przyznała, że na początku występu zdławił ją stres.

Sara James zabrała głos w mediach społecznościowych po zajęciu drugiego miejsca na Eurowizji Junior 2021. Wokalistka przyznała, że na początku występu zdławił ją stres.
Sara James na Eurowizji Junior 2021 /EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON /PAP

Sara James z piosenką "Somebody" (sprawdź!) reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu.

"Somebody" to utwór napisany specjalnie dla Sary na Eurowizję Junior 2021 przez znany i ceniony zespół autorów w składzie: Patryk Kumór, Tom Martin, Dominik Buczkowski-Wojtaszek oraz Jan Bielecki.

James ostatecznie zajęła drugie miejsce podczas konkursu Eurowizji Junior, zdobywając 218 punktów (116 od jury i 102 od widzów). Lepsza okazała się jedynie Malena z Armenii z utworem "Qami Qami" (sprawdź!).

Reklama

Sara James komentuje występ na Eurowizji

Sara James aktywnie komentowała to, co działo się wokół jej występu na Eurowizji. Po finale na gorąco pisała o wyniku na Twitterze.

"Drugie miejsce nie udałoby się bez was. Dziękuję wam, jestem wdzięczna" - napisała. Następnie pogratulowała Malenie i miała nadzieje, że ta zobaczy jej wypowiedź na Twitterze.

W kolejnej wypowiedzi James przyznała, że nie wszystko na scenie poszło tak, jak powinno. "Nie dałam z siebie wszystkiego, zwłaszcza na początku stres mnie pokonał. Ale potem w miarę jak śpiewałam, to było coraz lepiej. Jestem z siebie dumna i mega szczęśliwa" - komentowała w kolejnych wpisach.

James o występie opowiedziała również na Instagramie. "Zajęłam drugie miejsce i jestem na maksa przeszczęśliwa. Gratuluję Malenie. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Jesteście cudowni. Pamiętajcie, że mojego singla możecie słuchać na Spotify" - mówiła w nagraniu.

Wokalistka na gorąco komentowała swój występ przed kamerami TVP.

"Jest we mnie dużo emocji, jestem podekscytowana, chce mi się płakać, wszystko na raz. O to mi chodziło, chciałam być dumna i jestem, dziękuję wszystkim za oddane głosy" - dodała i podziękowała delegacji TVP oraz rodzinie.

W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem, Sara James przyznała, że za kilka lat faktycznie będzie myślała o wyjeździe na dorosłą Eurowizję (musi skończyć 16 lat, aby móc ubiegać się o start w konkursie).

Sara James w wywiadzie z Jackiem Kurskim

13-letnia wokalistka pojawiła się też w "Gościu Wiadomości" razem z Jackiem Kurskim. Podczas rozmowy zdementowała doniesienia na temat delegacji TVP, która miała rzekomo o nią nie dbać. "Wszyscy byli przy mnie i wspierali mnie. Dziękuję swojemu zespołowi z całego serca" - stwierdziła.

Prezes TVP zaprosił natomiast wokalistkę na Sylwester Marzeń z Dwójką. "Producenci jeszcze nic o tym nie wiedzą, ale się dowiedzą" - zdradził Kurski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL