Reklama

Eurowizja Junior 2021

Reklama

Przegrana Sary James. Jest komentarz wytwórni!

Wszyscy do końca mieli nadzieję, że Polska po rocznej przerwie ponownie zorganizuje Eurowizję Junior. Miało nam to zapewnić zwycięstwo Sary James, do którego jednak nie doszło. Wytwórnia Universal Music Polska, do której należy Sara, skomentowała drugie miejsce młodej piosenkarki. Co napisali?

Wszyscy do końca mieli nadzieję, że Polska po rocznej przerwie ponownie zorganizuje Eurowizję Junior. Miało nam to zapewnić zwycięstwo Sary James, do którego jednak nie doszło. Wytwórnia Universal Music Polska, do której należy Sara, skomentowała drugie miejsce młodej piosenkarki. Co napisali?
Wytwórnia Sary James komentuje jej wynik na Eurowizji Junior /Piotr Molecki /East News

Eurowizja Junior 2021 odbyła się 19 grudnia 2021 w Paryżu. Polacy mieli bardzo wyostrzony apetyt na tegoroczny koncert. Dotąd Polska dwukrotnie triumfowała w konkursie za sprawą Roksany Węgiel (2018) i Viki Gabor (2019). Wielu fanów Sary Egwu-James oczekiwało na powtórkę sukcesu i trzeba przyznać, że był on naprawdę blisko! Sarze do zwycięstwa zabrakło zaledwie 7 punktów! Zwyciężczynią została reprezentantka Armenii, Malena (sprawdź!).

Reklama

 Wśród autorów eurowizyjnej piosenki "Somebody" są m.in. Patryk Kumór, Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Jan Bielecki. Pierwsza dwójka ma na swoim koncie m.in. eurowizyjny przebój "Superhero" Viki Gabor. Ich piosenki wykonywali m.in. Marta Gałuszewska, Michał Szczygieł, Zuza JabłońskaAlicja SzemplińskaMarcin Maciejczak czy Kayah z Viki Gabor ("Ramię w ramię").

Sara James komentuje występ na Eurowizji

Sara James aktywnie komentowała to, co działo się wokół jej występu na Eurowizji. Po finale na gorąco pisała o wyniku na Twitterze.

"Drugie miejsce nie udałoby się bez was. Dziękuje wam, jestem wdzięczna" - napisała. Następnie pogratulowała Malenie i miała nadzieje, że ta zobaczy jej wypowiedź na Twitterze.

W kolejnej wypowiedzi James przyznała, że nie wszystko na scenie poszło tak, jak powinno. "Nie dałam z siebie wszystkiego, zwłaszcza na początku stres mnie pokonał. Ale potem w miarę jak śpiewałam, to było coraz lepiej. Jestem z siebie dumna i mega szczęśliwa" - komentowała w kolejnych wpisach.

James o występie opowiedziała również na Instagramie. "Zajęłam drugie miejsce i jestem na maksa przeszczęśliwa. Gratuluję Malenie. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Jesteście cudowni. Pamiętajcie, że mojego singla możecie słuchać na Spotify" - mówiła w nagraniu.

Eurowizja Junior 2021. Jest komentarz wytwórni Sary James!

Wytwórnia Sary James, Universal Music Polska, przez cały czas wspierała wokalistkę w jej działaniach. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęcała do głosowania na młodą piosenkarkę. Działo się to jeszcze przed rozpoczęciem konkursu, a także w trakcie. W oczekiwaniu na rozpoczęcie konkursu wytwórnia zamieszczała wpisy, w których mogliśmy przeczytać enigmatyczne określenie "Będzie dzicz".

Obserwatorzy zastanawiali się o co chodzi z powtarzanym często w social mediach określeniem. Okazało się, że słowa były okrzykiem bojowym wokalistki!

Gdy poznaliśmy werdykt, wytwórnia pogratulowała Sarze James drugiego miejsca, a także podziękowała fanom za wszystkie oddane głosy. Nawiązała też do jej okrzyku i stwierdziła, że na scenie "była dzicz". "Jesteśmy z Ciebie dumni, Saro James!" - czytamy we wpisie.

Fanom talentu wokalistki pozostaje czekać na kolejne piosenki. Występ na Eurowizji Junior to z pewnością początek wielkiej kariery Sary James.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama