Reklama

Eurowizja Junior 2021

Reklama

Eurowizja Junior 2021: Sara James zaśpiewała ze swoim ojcem. To po nim odziedziczyła talent?

Reprezentantką Polski podczas konkursu Eurowizja Junior 2021 została 13-letnia Sara James. Znamy już utwór "Somebody". Jak się okazuje talent do śpiewu i zainteresowanie muzyką Sara odziedziczyła po swoim tacie, Johnie Egwu-Jamesie.

Sara James będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior 2021

Sara James zwyciężyła eliminacje odbywające się w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021". To właśnie laureatka "The Voice Kids", będzie reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior 2021. Piosenkarka wykonała utwór "Somebody" (sprawdź!) i od początku była typowana na faworytkę eliminacji.

W komentarzach na Youtube już pojawiła się masa pozytywnych głosów na temat piosenki.

Reklama

"Polska znowu ma szansę na zwycięstwo, Sara jest niesamowitą wokalistką, a "Somebody" to świetna piosenka. Gdyby tylko Polska była w Eurowizji dla dorosłych w połowie tak dobra jak w Eurowizji Juniorów... W każdym razie, powodzenia Polsko!" - napisał jeden z internautów.

Zagraniczni youtuberzy także bardzo doceniają Sarę i jej śpiew. W wielu filmach z reakcjami na jej występ padało, że ma nieprawdopodobnie dojrzały wokal i ogromne szanse na zwycięstwo.

Utwór "Somebody" napisany został przez znany i ceniony zespół autorów. Za warstwę muzyczno-literacką odpowiadają: Patryk Kumór, Tom Martin, Dominik Buczkowski-Wojtaszek oraz Jan Bielecki. Niektórzy współpracowali już przy zwycięskich utworach Viki Gabor ("Superhero") czy Roxie Węgiel ("Anyone I Want To Be"). Na swoim koncie mają również hity artystów takich jak: Kayah ("Ramię w ramię"), Sanah, Alicja Szemplińska ("Empires") i Marta Gałuszewska ("Nie mów mi nie").

Sara James. Kim jest tata polskiej reprezentantki na Eurowizji Junior 2021?

Jak się okazało, Sara pochodzi z muzycznej rodziny. Jej tata, John Egwu-James ma nigeryjskie korzenie i również jest muzykiem - występuje w duecie Loui & John. W ostatnim czasie duet stworzył własną wersję wielkiego przeboju Stinga "Englishman in New York". Ta propozycja spotkała się z dużym uznaniem słuchaczy.

John James wystąpił także w programach "X Factor" oraz "Bitwie na Głosy"! W tym drugim był członkiem drużyny Mezo, z którym później nagrał oficjalny utwór, pt. "Jedyna".

Zobaczcie przepiękny film prezentujący, jak Sara James śpiewa wspólnie ze swoim ojcem. Może niedługo nagrają razem jakiś utwór?


Niedawno tata Sary James pogratulował jej na Instagramie wydania pierwszej EP-ki.

"Krew z krwi! Znowu to zrobiła" - napisał John James w poście. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje