Reklama

Eurowizja Junior 2021

Reklama

Eurowizja Junior 2021: Enzo z Francji pokona Sarę James? Posłuchaj "Tic tac"

Enzo Hilaire jest kandydatem gospodarzy tegorocznej Eurowizji Junior. Na scenie czuje się jak u siebie, a jego przebojowa piosenka jest wymieniana jako jedna z lepszych w konkursie. Czy ma szansę powtórzyć zwycięstwo Francji sprzed roku? Pokona Sarę Egwu James? Posłuchaj jego piosenki "Tic tac"!

Enzo jest gospodarzem Eurowizji Junior 2021 we Francji. Powtórzy sukces Valentiny?

Przypomnijmy, że 19 grudnia w Paryżu odbędzie się finał Eurowizji Junior 2021. Polskę reprezentuje 13-letnia Sara James z piosenką "Somebody".

Polka stawiana jest w gronie faworytów do zwycięstwa w konkursie. Jej główną konkurentką jest reprezentantka Armenii, Malena z utworem "Qami Qami". Inni na zwycięzcę typują także m.in. Enzo z utworem "Tic tac".

Teledysk do utworu w ciągu trzech tygodni obejrzano prawie 320 tysięcy razy. Dla porównania klip do piosenki Sary James w ciągu dwóch miesięcy zdobył 2,1 miliona wyświetleń.

Kim jest Enzo? Francuz wygra Eurowizję Junior 2021?

Enzo Hilaire urodził się w 2008 roku. Jest ogromnym fanem Eurowizji - ogląda ją odkąd pamięta, a występ w tej edycji konkursu to spełnienie jego największych marzeń. Poza muzyką chłopiec uwielbia podróże - choć nie musiał daleko jechać na finał w Paryżu, to chciałby, by Eurowizja otworzyła mu drzwi do wielkiej kariery.

Reklama

"Już jako dziecko śpiewałem i tańczyłem w moim salonie. Mój brat dostał na Gwiazdkę gitarę, pożyczyłem ją od niego i to mój ojciec nauczył mnie na niej grać" - mówi o swoich muzycznych początkach Enzo. Nad jego karierą czuwają rodzice - pod ich okiem Enzo pisze, produkuje i montuje własne teledyski. Niektóre mają setki tysięcy wyświetleń miesięcznie w serwisie YouTube. Chłopiec chce powtórzyć ubiegłoroczny sukces Valentiny i spowodować, że kolejna Eurowizja Junior także odbędzie się we Francji.

Sprawdź tekst do utworu "Tic tac" w serwisie Teksciory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje