Reklama

Eurowizja 2022

Eurowizja 2022: Krystian Ochman - o czym opowiada "River"? Sprawdź tekst piosenki

Krystian Ochman jest jednym z faworytów do awansu do finału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Sprawdź, o czym jest jego piosenka "River" i jak brzmi tekst tego utworu.

Krystian Ochman i jego tancerki na Eurowizji 2022

Krystian Ochman w Turynie zaprezentuje się z piosenką "River" (posłuchaj!). Polak w drugim półfinale Eurowizji wystąpi jako 14.

Bukmacherzy twierdzą, że Polak bezproblemowo awansuje do finału konkursu, a i tam może sporo namieszać. Ochman ma skończyć w pierwszej dziesiątce finałowej stawki.

"W świecie, w którym większość z nas działa w olbrzymim stresie, nieustannie myślimy o tym, co przed nami i próbujemy zaplanować przyszłość. Z różnych powodów, podskórnie towarzyszy nam mnóstwo wątpliwości na temat tego, co nas czeka. Piosenka opowiada o tym, jak bardzo chcemy i potrzebujemy przerwy od całego tego zgiełku" - tak o utworze "River" mówi 22-letni wokalista.

Reklama

Autorami piosenki są Krystian Ochman i Ashley Hicklin (tekst) oraz Adam Wiśniewski (@atutowy) i Mikołaj "Tribbs" Trybulec (muzyka). Teledysk do piosenki stworzył Dawid Ziemba oraz ekipa Mind Productions.

"Bury all of my things
Bury me in my skin
All that I've done
Oh Lord, I'm done
Who'd wanna be a king
Pulling too many strings?
All that I've done
Oh Lord, I'm done

(Oh) Carry me away
I float away (Oh)
In the river" - tak brzmi refren przeboju Ochmana.

Sprawdź tekst i polskie tłumaczenie piosenki "River" w serwisie Tekściory.pl!

Kto wygra Eurowizję?

Wśród faworytów do zwycięstwa Eurowizji, oprócz Polaka wymienia się też reprezentantów: Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Włoch, Hiszpanii, Norwegii oraz Grecji.