Reklama

Eurowizja 2019

Reklama

Eurowizja 2019: Tulia po pierwszej próbie. Jak wypadły Polki? [WIDEO]

Ponad 300 tys. odsłon ma już wideo z pierwszej próby grupy Tulia w Tel Awiwie. Przypomnijmy, że polskie reprezentantki w przyszły wtorek (14 maja) wystąpią w pierwszym półfinale 64. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Tulia szykuje się do występu na Eurowizji 2019

Jak już informowaliśmy, zespół Tulia w Tel Awiwie wystąpi z utworem "Fire Of Love" (Pali się)".

Za tekst kompozycji odpowiada Sonia Krasny (język polski) oraz Jud Friedman i Allan Rich (język angielski), muzykę stworzyła Nadia Dalin. Producentem utworu został Marcin Kindla.

Sprawdź tekst piosenki "Pali się (Fire of Love)" w serwisie Tekściory.pl!

Pierwotna wersja piosenki znalazła się na rozszerzonej wersji debiutanckiej albumu Tulii, który ukazał się 25 maja 2018 roku. Na potrzeby Eurowizji piosenkę przearanżowano i dodano wstawki w języku angielskim.

Reklama

Formację tworzą Tulia Biczak, Joanna SinkiewiczDominka Siepka Patrycja Nowicka.

Dotychczasowe przedeurowizyjne występy różniły się przede wszystkim strojami, opartymi o tradycyjne wzory.

"Mamy świetny pomysł, który nam osobiście bardzo się podoba. Nie możemy się doczekać, żeby sprawdzić czy wam też się podoba" - mówiła Dominika Siepka jeszcze przed wylotem do Izraela.

Polska delegacja w piątek (3 maja) udała się do Tel Awiwu. Dzień później rozpoczęła się pierwsza próba techniczna z udziałem grupy Tulia.

Polki na scenie miały na sobie czerwone kaftany, spódnice w kolorowe prążki i złote korony przykryte woalkami. Swój występ rozpoczęły na obrotowym podeście, nie zabrakło też ognia w wizualizacjach.

Internauci w komentarzach mocno wychwalają zespół Tulia, pojawiają się głosy, że Polki mogą być czarnym koniem konkursu.


Bukmacherzy wciąż bezlitośni

Notowania Tulii u bukmacherów nadal pozostają bardzo niskie. Od początku kwietnia polskie reprezentantki cały czas zajmują w swoim półfinale 12. miejsce, a do finału przejdzie 10 najlepszych wykonawców. Zwycięzcą całej imprezy zostać ma natomiast przedstawiciel Holandii Duncan Laurence z numerem "Arcade" (posłuchaj!).


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tulia | Eurowizja 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne