Reklama

Eurowizja 2019

Reklama

Eurowizja 2019: Tulia komentuje swój udział w konkursie. "Było tak, jak miało być"

W "Pytaniu na śniadanie" grupa Tulia po raz pierwszy skomentowała swój udział w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji. Przypomnijmy, że kobiecy kwartet z piosenką "Pali się (Fire of Love)" odpadł po pierwszym półfinale.

Tulia odpadła w półfinale Eurowizji 2019

Formacja Tulia, którą tworzą Tulia Biczak, Joanna SinkiewiczDominka Siepka Patrycja Nowicka wystąpiła na Eurowizji z piosenką "Pali się (Fire of Love)". Reprezentantki naszego kraju usłyszeliśmy jako czwarte w kolejności.

Polki zaprezentowały się na ruchomym podeście, ograniczając choreografię sceniczną do minimum.

Ostatecznie Tulia nie awansowała do finału. W nim znaleźli się reprezentanci: Grecji, Białorusi, Serbii, Cypru, Estonii, Czech, Australii, Islandii, San Marino oraz Słowenii.

Reklama

"Zrobiliśmy, co w naszej mocy. Wszystko tak naprawdę się udało i było tak, jak miało być. My jesteśmy dumne, że mogłyśmy reprezentować nasz kraj i więcej nie mogłyśmy dać z siebie. Przede wszystkim z założenia chciałyśmy przekazać elementy naszej kultury, barw, strojów narodowych. Może nie każdy wie, o co w tym chodzi i stąd taka decyzja. Jesteśmy dumne z naszego występu. Zrobiłyśmy to, co było zaplanowane" - powiedziały wokalistki w "Pytaniu na śniadanie".

"Dobrze będziemy wspominały ten czas. Dla nas to jest mały sukces. Pokonałyśmy tremę. Jesteśmy od roku zespołem, także jest to dla nas coś dużego. Na pewno będziemy z tego dumne. Myślę, że jak na tak krótki start to sama obecność na Eurowizji to już wyróżnienie. Pogratulowały nam inne delegacje. Teraz mamy w Polsce dużo zaplanowanych koncertów. Będzie dużo naszych autorskich numerów" - zapowiadają.

Zobacz występ Tulii na Eurowizji:

Sprawdź tekst piosenki "Pali się (Fire of Love)" w serwisie Tekściory.pl!

Zobacz zdjęcia z występu Tulii:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tulia | Eurowizja 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje