Eurowizja 2016

Eurowizja 2016: Polska na 12. miejscu według bukmacherów? Michał Szpak odpowiada

Według najnowszych notowań bukmacherów Michał Szpak z piosenką "Color of Your Life” uplasuje się na 12. miejscu. Jest to spadek, aż o siedem pozycji w stosunku do pierwszych typów, w których brany był wokalista.

Michał Szpak wygrał krajowe eliminacje do Eurowizji, ale bukmacherzy nie są zdania, że podbije Europę

Przypomnijmy, że jeszcze przed koncertem eliminacyjnym przewidywano, że Polska może zająć nawet pierwsze miejsce pod warunkiem, że telewidzowie wybiorą utwór Margaret "Cool Me Down".

Reklama

Ostatecznie w głosowaniu zdecydowano, że Polskę reprezentować będzie Michał Szpak. Pierwsze notowania dla wokalisty nie były złe, gdyż przewidywano, że uplasuje się ona 5. miejscu.

Obecnie jednak uważa się, że Michał Szpak zajmie 12. miejsce. Faworytem do zwycięstwa są Rosjanie, Szwedzi i Chorwaci.

Artysta odniósł się do typów bukmacherskich. Szpak na razie nie zawraca sobie głowy typami i twierdzi, że utwór jest nadal wysoko w rankingach.

Być może negatywnie na pozycje Szpaka wpływają wewnętrzne zawirowania wokół jego kandydatury. Po zwycięstwie w sieci pojawiła się petycja, w której domagano się startu Margaret na Eurowizji. W sieci zaroiło się również od plotek o rzekomym plagiacie jego piosenki, podobnej do przeboju "Dawaj za" rosyjskiej grupy Lube.

Zobacz występ Michała Szpaka na koncercie eliminacyjnym:

Sprawdź tekst i tłumaczenie piosenki "Color Of Your Life" w serwisie Teksciory.pl


Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak