Reklama

Audioriver 2014

Audioriver znów wyprzedany!

W piątek, 25 lipca, w Płocku rusza Audioriver - największy polski festiwal z alternatywną elektroniką. Od czwartku nie ma już żadnych biletów, a sprzedaż na bramkach nie będzie prowadzona - informują organizatorzy. To już drugi rok z rzędu, gdy teren Audioriver wypełni się po same brzegi.

W 2013 roku na plaży w Płocku bawiło się ponad 22 tysiące osób każdego dnia, a tym razem przyjedzie jeszcze więcej. "W zeszłym roku wyprzedanie wszystkich karnetów zupełnie nas zaskoczyło" - mówi rzecznik festiwalu, Łukasz Napora. "Tym razem już braliśmy taki scenariusz pod uwagę i tak zaplanowaliśmy teren, by zwiększyć jego pojemność, utrzymując komfort uczestników. Tegoroczny Audioriver będzie większy od poprzednika o kilka tysięcy metrów kwadratowych".

Powiększenie terenu oraz wprowadzenie większej liczby biletów i tak nie zdołało zaspokoić zapotrzebowania. Najpierw, we wtorek, 22 lipca, skończyły się karnety dwudniowe, dzień później zabrakło biletów na sobotę, a w czwartek zniknęły ostatnie wejściówki na piątek. To jeszcze szybciej niż przed rokiem, kiedy to w dniu wydarzenia można było kupić bilety na pierwszy dzień. Tym razem nie będzie to już możliwe.

Reklama

Przypomnijmy, że w dniach 25 i 26 lipca na plaży w Płocku wystąpią m.in. Little Dragon, Trentemoller live, Naughty Boy, Loco Dice, Camo & Krooked Present Zeitgeist, Pretty Lights, 2manydjs, Booka Shade live i Nina Kraviz. Z kolei w niedzielę, 27 lipca, odbędzie się Audioriver Sun/Day, ale 1500 biletów na to wydarzenie rozeszło się jeszcze w styczniu.

"Osoby, które nie zdążyły kupić biletow i tak zapraszamy do Płocka - szczególnie na sobotnie popołudnie. Na rynku Starego Miasta odbywają się Targi Muzyczne, a przy zalewie Sobótka targi mody Audioriver Fashion Day. W obu tych miejscach usłyszymy świetną muzykę i będzie można poczuć niepowtarzalny klimat naszego festiwalu" - dodaje Napora.

Sprawdź szczegółowy program festiwalu!

Audioriver: Impreza, którą trzeba zaliczyć