Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Barbara Kurdej-Szatan jako sanah. "Wspaniała i słodka" [WIDEO]

W dzisiejszym odcinku 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Barbara Kurdej-Szatan wcieli się w popularną wokalistkę młodego pokolenia - sanah. Jaki przebój wykona na scenie?

W dzisiejszym odcinku 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Barbara Kurdej-Szatan wcieli się w popularną wokalistkę młodego pokolenia - sanah. Jaki przebój wykona na scenie?
Barbara Kurdej-Szatan jako sanah w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" /Polsat

W 15. edycji popularnego show Polsatu o wygraną rywalizują Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska, Klara Williams i Krzysztof "Chris" Cugowski junior.

W składzie jury zadebiutowali wokalista grupy Ich Troje Michał Wiśniewski i reprezentant Polski na Eurowizji 2017 Gromee, którzy pojawili się u boku Małgorzaty Walewskiej i Katarzyny Skrzyneckiej.

W trzecim odcinku Barbara Kurdej-Szatan wcieli się w sanah. Na scenie wykona jej przebój "etc." (sprawdź!).

Reklama

"Jesteś tak wspaniała i słodka jako ta sanah. Wydaje się , że to jest twoje drugie wcielenie. Barwa głosu jest zadziwiająco podobna" - zachwyciła się Małgorzata Walewska.

"Genialnie zrobiłaś głos sanah. Kapitalnie odtworzyłaś klip i klimat" - dodała Katarzyna Skrzynecka. "Zobaczyłem naturalność, która jest zawsze kluczem do sukcesu" - dopowiedział Michał Wiśniewski.

Fragment występu można zobaczyć już teraz na naszej stronie. Odcinek zostanie wyemitowany w piątek, 24 września, o godzinie 20:05 w Polsacie!

"Twoja twarz brzmi znajomo" - kim jest sanah?

Nazywa się ją muzycznym objawieniem roku i fenomenem w branży, a jej utwór "Szampan" (ponad 64 mln odsłon, sprawdź!) nucą wszyscy. sanah, czyli Zuzanna Jurczak, ukończyła Uniwersytet Muzyczny w Warszawie, grała w orkiestrze, a w maju 2020 r. wydała swoją debiutancką płytę "Królowa dram".

Jesienią 2020 r. wypuściła EP-kę "Bujda" z hitem "No sory" (sprawdź!), a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów wydała drugi album studyjny. "Irenka" to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek.

"Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością" - głosiła zapowiedź.

Album promują utwory "No sory", "Ale jazz!" nagrany w duecie z Vito Bambino, "2:00" i "etc." - w wersji oryginalnej oraz specjalnej jako "etc. (na disco)"

Singel "Ale jazz!" został wyróżniony diamentem - wyróżnienie duet odebrał podczas koncertu w Pradze Centrum w Warszawie.

Pierwsza trasa koncertowa sanah stała się już historią. W ramach #NoSory Tour wokalistka zagrała 18 wyprzedanych koncertów w 17 miastach, w których pierwszy raz zaprezentować mogła utwory z debiutanckiej, potrójnie platynowej płyty "Królowej dram". Na pamiątkę trasy powstał klip do utworu "Warcaby".

Dodajmy, że 31 października rozpocznie się następna trasę sanah - "Kolońska i szlugi Tour". Bilety na te wydarzenia sprzedają się błyskawicznie.

sanah - szczegóły trasy koncertowej "Kolońska i szlugi Tour":

31.10 - Warszawa, Torwar
2.11 - Wrocław, Hala Stulecia
13.11 - Łódź, Atlas Arena
14.11 - Kraków, Tauron Arena
16.11 - Toruń, Arena
17.11 - Poznań, MTP
21.11 - Gdańsk, Ergo Arena.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twoja twarz brzmi znajomo | Barbara Kurdej-Szatan | sanah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy