The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska odpowiada

Justyna Steczkowska stanowczo zdementowała spekulacje "Faktu" na temat jej udziału w jesiennej edycji "The Voice of Poland".

Justyna Steczkowska stanowczo zdementowała spekulacje "Faktu" na temat jej udziału w jesiennej edycji "The Voice of Poland".
Justyna Steczkowska nie wystąpi w "The Voice of Poland" /AKPA

Przypomnijmy, że kilka dni temu decyzję o pożegnaniu z "The Voice of Poland" ogłosiła oficjalnie Edyta Górniak. Tradycyjnie rozpoczęła się medialna karuzela z kandydatami na nowych trenerów, bo nie wiadomo jeszcze, do ilu zmian dojdzie w siódmej edycji.

"Fakt" podał, że chętna na miejsce po Edycie Górniak jest Justyna Steczkowska, która oceniała uczestników muzycznego show TVP 2 w drugiej, czwartej i piątej edycji.

Jury ostatniej serii (jesień 2015 r.) tworzyli Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Baron i Tomson z grupy Afromental.

Reklama

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Steczkowska potwierdziła, że już w marcu otrzymała propozycję z TVP, ale zdecydowała się ją odrzucić.

"Po pierwsze dlatego, że program kolidował z moimi wakacjami rodzinnymi, a po drugie - całą jesień jestem aż w 3 trasach koncertowych ("Wielka Trasa Muzyki Filmowej", trasa Cygańskiej Femme Fatale i kontynuacja trasy "Justyna Steczkowska akustycznie"). Do tego wprowadzam na rynek swój najnowszy singiel i pracuję nad kolejną płytą. Jak widać - od dawna wiadomo, że nie ma w mojej jesiennej ramówce programu The Voice of Poland" - napisała wokalistka.

"Pseudo 'dziennikarzy', którym nie chce poświęcić się minuty, żeby sprawdzić na mojej stronie czym się zajmuję i co robię, tym razem zapraszam na kawę do sądu" - dodała stanowczo, zaliczając "Fakt" do "śmieciowych mediów".

Na początku tego roku "Super Express" podał informację, że nowe władze TVP chcą zrezygnować z wysoko opłacanych gwiazd i zastąpić je młodszymi trenerami ("Fakt" wymieniał tu Michała Szpaka, który odniósł spory sukces na tegorocznej Eurowizji). Wcześniej nie było nawet pewne, czy siódma edycja dojdzie w ogóle do skutku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy