The Voice Of Poland

Reklama

Pięć najpopularniejszych występów w historii "The Voice of Poland"

Przez emitowany od 2013 roku "The Voice of Poland", przewinęły się setki, jeżeli nie tysiące uczestników, a do tej pory widzowie i internauci mogli zobaczyć kilka tysięcy występów. Które z nich okazały się najpopularniejsze?

Przez emitowany od 2013 roku "The Voice of Poland", przewinęły się setki, jeżeli nie tysiące uczestników, a do tej pory widzowie i internauci mogli zobaczyć kilka tysięcy występów. Które z nich okazały się najpopularniejsze?
Dorota Osińska, Mateusz Ziółko i Krzysztof Iwaneczko podbili serca internautów /TVP

Dorota Osińska, Jevetta Steel - "Calling You"

Dorota Osińska w “The Voice of Poland" pojawiła się podczas drugiej edycji programu. Na przesłuchaniach wykonała utwór "Calling You" Jevetty Steel i jak szybko się okazało, wrzuciła trenerów na emocjonalną karuzelę. Łzy pojawiły się nawet na policzku, zazwyczaj kryjącego swe emocje, Marka Piekarczyka.

Posłuchaj utworu "Calling You" w serwisie Teksciory.pl!

"Uwierz mi, tylko znikoma liczba ludzi na świecie może zaśpiewać to tak, żeby to wzruszyło. I ty tak to zrobiłaś. Masz po prostu taki talent, że jestem szczerze wzruszona" - komplementowała Osińską Justyna Steczkowska. "Jak śpiewasz, to jestem bezbronny jak dziecko" - mówił natomiast Marek Piekarczyk. I to właśnie do jego drużyny trafiła początkowo uczestniczka.

Reklama

Po przegranej bitwie z Natalią Sikorą Tomson i Baron przygarnęli Osińską do swojej ekipy. Z nimi dotarła do finału, gdzie ponownie musiała uznać wyższość Sikory.

Talent wokalistki docenili również internauci. Występ na castingu obejrzano od 9 marca 2013 roku ponad 11,8 miliona razy.

Mateusz Ziółko, Michael Bolton - "When a Man Loves a Woman"

Podczas trzeciej edycji serca trenerów castingowym występem podbił natomiast Mateusz Ziółko. Po jego wykonaniu "When a Man Loves a Woman", Edyta Górniak i Maria Sadowska zaczęły się przekrzykiwać, która ma go mieć w zespole.

Posłuchaj utworu "When a Man Loves a Woman" w serwisie Teksciory.pl!

"Jesteś niedorzecznie dobry. To jest światowy poziom" - komplementowała go Sadowska. "Ty jesteś mężczyzną, potrzebujesz zadania, ty już masz wszystko, tylko nie masz jeszcze następnych kłopotów, chodź do mnie" - zachęcał Piekarczyk.

Ziółko ostatecznie wybrał Sadowską i był to wybór trafiony, bo we współpracy z nią wygrał program. Jego castingowe popisy widziało natomiast ponad 10,8 miliona internautów.

Krzysztof Iwaneczko, Dawid Podsiadło - "Nieznajomy"

Do zwycięstwa Maria Sadowska doprowadziła również Krzysztofa Iwaneczkę. Jednak zanim to się stało, uczestnik podczas pierwszego występu w programie doprowadziła Edytę Górniak do łez. W kolejnych etapach szóstej edycji, aż do finału, Iwaneczko miażdżył przeciwników. Debiut w show spodobał się również internautom. Do tej pory obejrzano go 8,5 miliona razy.

Sprawdź tekst utworu "Nieznajomy" w serwisie Teksciory.pl!

Natalia Sikora, Janis Joplin - "Cry Baby"

Gdy Natalia Sikora rozpoczęła swój występ podczas przesłuchań w ciemno, Tomson, Barona i Patrycję Markowską, dosłownie zamurowało. Ten moment postanowił wykorzystać natomiast Marek Piekarczyk i błyskawicznie się odwrócił.

"Może nauczyłabyś mnie, jak kontaktować się z Janis Joplin. Zawsze chciałem z nią porozmawiać i przytulić ją, bo chyba nikt jej nie kochał, dlatego tak wspaniale śpiewała, tak rozpaczliwie pragnęła miłości. Ty to pokazałaś" - mówiła Piekarczyk. "To jest wielkie szczęście, że mogliśmy na ciebie trafić" - chwaliła ją Patrycja Markowska.

Posłuchaj utworu "Cry baby" Janis Joplin w serwisie Teksciory.pl!

Sikora ostatecznie wybrała Marka Piekarczyka i to z nim wygrała finał programu. Jej castingowy występ obejrzano natomiast 6,4 miliona razy.

Adama Stachowiak - "Mamo"

Uczestnik siódmej edycji "The Voice of Poland" podbił sieć (sześć milionów wyświetleń) nie coverem, a fragmentem własnego utworu "Mamo". Nie musiał już wtedy odwracać foteli, bo w drużynie chcieli go Tomson i Baron oraz Andrzej Piaseczny. Natalia Kukulska i Maria Sadowska po chwili pewnie żałowały, że też nie zdecydowały się walkę o uczestnika.

Sprawdź tekst utworu "Mamo" w serwisie Teksciory.pl!

Stachowiak, co prawda odpadł jeszcze przed odcinkami na żywo (czego widzowie nie mogli wybaczyć trenerom), ale jego kariera rozwija się całkiem pomyślnie. Wokalista podpisał kontrakt z dużą wytwórnią i wypuścił wspominaną piosenkę jako singel. Oficjalny teledysk zanotował już ponad 10 mln odsłon.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy