The Voice Kids

Reklama

4Dreamers i "Sekret". Boysband z "The Voice Kids" podbija sieć

Już ponad 550 tys. odsłon ma debiutancki teledysk grupy 4Dreamers. To boysband utworzony przez uczestników właśnie zakończonej polskiej edycji "The Voice Kids".

Już ponad 550 tys. odsłon ma debiutancki teledysk grupy 4Dreamers. To boysband utworzony przez uczestników właśnie zakończonej polskiej edycji "The Voice Kids".
4Dreamers to zespół tworzony przez uczestników "The Voice Kids" /TVP

W skład 4Dreamers wchodzą: Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk.

Najdalej w "The Voice Kids" zaszli Szmajkowski (podopieczny Dawida Kwiatkowskiego) i Gędek (drużyna Edyty Górniak), którzy znaleźli się w finale.

Więckowski (z ekipy Barona i Tomsona) i Gregorczyk (z drużyny Górniak) z programem pożegnali się na etapie bitew.

Swój debiutancki singel "Sekret" młodzi wokaliści zaprezentowali w sobotę (24 lutego) w finale "The Voice Kids".

Reklama

Teledysk do tego nagrania robi furorę - w ciągu niespełna czterech dni zanotował ponad 550 tys. odsłon.

"Przychodząc na casting, jako soliści, nigdy nie pomyślelibyśmy, że wyjdziemy, jako czteroosobowy zespół. Udział w programie był dla nas świetną przygodą, którą sami postanowiliśmy trochę przedłużyć. Choć mamy różne charaktery, to od razu polubiliśmy się, a wspólna pasja do muzyki, tylko utwierdziła nas w tym, że chcielibyśmy razem dokonać czegoś wielkiego. I tak to się zaczęło" - opowiadają członkowie 4Dreamers.

"Taka szansa zdarza się raz na milion. Obecnie dużo pracujemy nad kolejnymi projektami i mamy nadzieję, że już niedługo ukaże się kolejny owoc naszej twórczości. Cieszy nas rosnące zainteresowanie i miłe słowa, które każdego dnia dostajemy w prywatnych wiadomościach. Popularność nie zawróciła nam w głowach, nadal jesteśmy takimi sami chłopakami, jakimi byliśmy jeszcze przed programem. Nie spodziewaliśmy, że kiedykolwiek będziemy popularni i chyba dlatego jeszcze to do nas nie dociera" - dodają.

Autorami piosenki "Sekret" są Yves Gaillard, Arie Storm i Eric Lumiere, a polskie słowa napisał wokalista Patryk Kumór.

Za teledysk odpowiada Pascal Pawliszewskii, który pracował wcześniej z takimi wykonawcami, jak m.in. Feel i Lanberry, Cugowscy, Lady Pank, Ania Wyszkoni, Michał Bajor, Mateusz Grędziński, Patryk Kumór, Adam Stachowiak, Alicja Janosz, Paulina Lenda i Ania Kłys.

Sprawdź tekst utworu "Sekret" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 4Dreamers | The Voice Kids | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy