Eurowizja 2016

Reklama

Michał Szpak: Mam nadzieję na duet z Hozierem

Michał Szpak, który podczas finału Eurowizji 2016 zajął ósme miejsce, przygotowuje się teraz do występów na Festiwalu w Opolu. Wokalista opowiedział o swoich planach i ewentualnym duecie z Hozierem.

W sobotę (14 maja) Michał Szpak, który w finale 61. Eurowizji reprezentował nas z utworem "Color of Your Life", zajął 8. miejsce. W głosowaniu jurorów był on przedostatni (7 pkt.), natomiast w głosowaniu telewidzów zdobył 222 punkty (trzeci wynik spośród wszystkich uczestników).

W wywiadzie udzielonym po konferencji prasowej tegorocznego Festiwalu w Opolu wokalista opowiedział o swoim powrocie z Eurowizji.

"Jeden dzień depresji, bo jednak skończyła się jedna wielka, fantastyczna przygoda i wróciłem do rzeczywistości w Polsce. Na szczęście długiego oddechu nie mam, bo zaraz trzy koncerty w Opolu. Jest co robić, mam dużo pracy. Jestem szczęśliwy" - zapewniał nasz reprezentant.

Michał Szpak nie przejmuje się, że w głosowaniu jury znalazł się na końcu stawki, bo widzowie uhonorowali go trzecim miejscem.

Reklama

"Mój singel 'Color of Your Life' jest na topowych pozycjach w ponad 24 krajach. Płyta sprzedaje się bardzo dobrze" - mówił szczęśliwy Michał Szpak, który cieszy się, że zauważyło go tyle osób za granicą.

"Napisała o mnie autorka ‘Harry’ego Pottera’, napisał o mnie Hozier, którego uwielbiam i mam nadzieję, kiedyś stworzymy duet" - zdradził wokalistka.

Michał Szpak wyjawił również, że on i jego sztab myślą nad rozwojem jego kariery poza granicami Polski. Nasz eurowizyjny reprezentant planuje już trasę po Chinach.

Zobacz teledysk "Color of Your Life":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Hozier
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy