Reklama

Znów zagra swój przebój

16 maja do Polski przyjedzie walijski wokalista Shakin' Stevens, jedna z największych gwiazd lat 80. Zapowiedział, że w warszawskiej Sali Kongresowej będzie można usłyszeć jego wielki przebój "Cry Just A Little Bit".

"Lata 60. należały do The Beatles, lata 70. do Eltona Johna a lata 80. do Shaky Stevensa" - czytamy w Księdze Rekordów Guinnessa.

Reklama

W Sali Kongresowej Stevensowi towarzyszyć będzie 10-osobowy zespół. A co pojawi się w repertuarze?

"Pojawią się hity, a także piosenki z płyty Now Listen oraz kompozycje z moich albumów i utwory, których nie nagrałem. Wiem, że w Polsce sporą popularnością cieszy się Cry Just A Little Bit, mogę więc potwierdzić, że utwór ten powróci do koncertowej setlisty po raz pierwszy od wielu, wielu lat".

Zobacz teledysk do "Cry Just A Little Bit":

W 2005 roku Stevens wystąpił w telewizyjnym reality show "Hit Me Baby One More Time". Walijski wokalista wygrał ten program, a wykonana przez niego przeróbka "Trouble" wokalistki Pink dotarła do 20 miejsca brytyjskiej listy przebojów.

"To było tak wariackie, że aż fascynujące. Ale chwyciło" - opowiadał Shakin' Stevens dziennikowi "Polska The Times" o swojej wersji "Trouble".

"Wciąż gramy ją na koncertach i sprawdza się znakomicie" - dodał.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zagranie | bit | wokalista | przebój | Shakin' Stevens

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje