Reklama

Zarobi 3 miliony złotych

Latem wokalistka zespołu Bajm, Beata Kozidrak, wzbogaci się o około 3 miliony złotych - donosi "Fakt".

Podczas gdy inni będą się wylegiwać na słonecznej plaży, Beata Kozidrak zamierza ciężko pracować. Trudno się dziwić. Dla niej okres wakacyjny to okazja do niezłego zarobku - czytamy w gazecie.

Reklama

Jak potwierdził menedżer i mąż gwiazdy, artystka ma już zarezerwowane prawie całe lato. Jej grafik jest niewiarygodnie napięty. Za chwilę światło dzienne ujrzy jej nowa płyta "Ballady 2", więc Kozidrak będzie promować nowe piosenki. Okazji do tego będzie co niemiara. Wszak bez niej i jej zespołu Bajm żadna letnia impreza nie ma racji bytu. A tych będzie naprawdę sporo.

Artystka z pewnością odwiedzi w wakacje większość nadmorskich miejscowości. Imprezy plenerowe to dla popularnego wykonawcy prawdziwa żyła złota. Za występ Beaty Kozidrak trzeba słono zapłacić, za każdy koncert inkasuje 40 tysięcy złotych. Takich występów w zatłoczonych o tej porze roku kurortach może być nawet po kilka w tygodniu. Obowiązkowe jest koncertowanie w weekendy, bo wtedy odbywają się najgorętsze imprezy. Częstą praktyką jest też granie jednego dnia w dwóch różnych miejscowościach.

Jak co roku odbędą się również tradycyjne festiwale: Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Sopot Festival i Top Trendy. Cieszą się one dużą renomą, więc adekwatnie zwiększa się wynagrodzenie za koncerty. Jeśli Kozidrak zgodzi się wziąć udział w każdym z nich - a jak dotąd tak właśnie było - to zarobi kolejne 150 tysięcy złotych.

Przez trzy ciepłe letnie miesiące Beata może zgarnąć w sumie około 2,5 miliona złotych. Jednak nie od dziś wiadomo, że artyści często występują też na specjalnych zamkniętych imprezach. Wokalistka tej klasy co Kozidrak nie musi korzystać z byle nadarzającej się okazji. Można się jednak spodziewać, że daje tego typu koncert przynajmniej raz w tygodniu. To oznacza dalsze wpływy na jej konto.

W efekcie artystka może w wakacje zarobić zawrotną kwotę 3 milionów złotych. Co prawda tę sumę będzie musiała rozdysponować między cały zespół, ale z pewnością starczy jej na utrzymanie domu pod Lublinem oraz dwóch zagranicznych posiadłości - w Hiszpanii i w Miami.

Kiedy jednak przyjdzie czas na relaks? Czy Beacie nie grozi wyczerpanie?

"Już byliśmy na wakacjach na Karaibach. Następne zaś planujemy na jesień" - powiedział "Faktowi" mąż i menedżer Kozidrak.

Zobacz teledyski Beaty KozidrakBajmu na stronach INTERIA.PL.

Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bajm | zarobki | "Fakt" | 'Fakt' | wokalistka | Beata Kozidrak | kozidrak | beata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje