Reklama

Zakopower za darmo z gazetą

W sobotę, 20 października, na łamach dziennika "Polska" odbędzie się premiera nowej płyty Zakopower "Na siedem".

Płyta jest darmowa i dostępna będzie wyłącznie z sobotnim wydaniem dziennika "Polska". Jest to jedno z bardziej innowacyjnych przedsięwzięć, które w najbliższym czasie pojawią się na polskich rynkach muzycznym i wydawniczym, oraz pierwszy tego typu projekt w Polsce.

Reklama

Pomysł współpracy Grupy Wydawniczej Polskapresse, wydawcy dziennika "Polska" z Wytwórnią Fonograficzną Kayax powstał w dziale komunikacji marketingowej Polskapresse.

"Od początku powstania projektu dziennika szukaliśmy pomysłu na wyjątkowy prezent dla naszych czytelników, który nie powielałby tego, co już jest na rynku. Zwróciliśmy się do Kayaxu - wytwórni niezależnej, bardzo dynamicznej i otwartej na nowe pomysły" - mówi Monika Brason, Dyrektor Komunikacji Marketingowej dziennika "Polska".

"Muzyka zespołu Zakopower idealnie pasowała do profilu naszej gazety: z jednej strony mocna, prawdziwa, o regionalnym charakterze. Z drugiej nowoczesna i wysokiej jakości. Od razu zdecydowaliśmy się na współpracę" - dodaje.

Płyta Zakopower "Na siedem" ukaże się na terenie całego kraju w nakładzie 620 tysięcy egzemplarzy.

Grupa Zakopower znana jest od 2005 roku. Po wydaniu płyty "Music Hal" wygrała Top Trendy 2005 oraz konkurs Premiery w Opolu. Zespół otrzymał także 6 nominacji do Fryderyków oraz był nominowany do muzycznych nagród MTV Europe Music Awards 2005. Jako nieliczni w Polsce zespół gra około 100 koncertów rocznie.

"Na siedem" to druga płyta Zakopower. Zawiera dziesięć utworów zaaranżowanych i wyprodukowanych przez Mateusza Pospieszalskiego, w większości także jego kompozycji.

Teksty do piosenek, obok członków zespołu, napisali m. in. Kayah, Adam Nowak i Rafał Bryndal.

Zobacz teledyski Zakopower na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gazet | darmo | Zakopower

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje