Reklama

Zagrobelny: Niebywała sprawa

Łukasz Zagrobelny komentuje "superduet" z Haliną Frąckowiak.

Przypomnijmy, że młody wokalista wystąpił ze swoją, jak się okazuję, idolką z dzieciństwa, przy okazji koncertu "Superduety" na tegorocznym festiwalu w Opolu. Para wykonała wspólnie przebój "Papierowy księżyc".

Reklama

- Zaśpiewać z Haliną Frąckowiak to naprawdę niebywała sprawa. Już pomijam to, że jest świetną wokalistką, jest tak przemiłą kobietą i ma w sobie taką klasę, że życzyłbym każdej wokalistce w Polsce, by była taką osobą jak Halina - opowiada pełen entuzjazmu Łukasz Zagrobelny.

Wspólny występ to dla wokalisty ucieleśnienie dziecięcych marzeń.

- Utwory Haliny towarzyszyły całemu mojemu dzieciństwu, ponieważ moi rodzice byli jej wielkimi fanami i ja, chcąc nie chcąc, musiałem tych piosenek słuchać. A to, że je od razu pokochałem to już zupełnie inna sprawa. Mam nadzieję, że moi rodzice, oglądając nasz wspólny występ będą ze mnie dumni - wyznaje Łukasz.

Sama Halina Frąckowiak nie pozostaje dłużna Łukaszowi i nie szczędzi komplementów pod jego adresem.

- No jak można nie chcieć zaśpiewać wspólnie z Łukaszem, który nie dość, że posiada wspaniały głos, to jest do tego niesamowicie czarującym mężczyzną. Z dużą przyjemnością wykonam tą piosenkę właśnie z nim - opowiadała przed występem wokalistka.

Cały wywiad z Łukaszem Zagrobelnym i Haliną Frąckowiak możecie oglądać poniżej.

.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz | Łukasz Zagrobelny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje