Reklama

"X Factor": Dziewczyna z gwiazdką powraca! Teraz się uda?

Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Ewelina Lisowska, jedna z bohaterek castingów do czwartej edycji "Mam talent", wzięła udział w "X Factor".

Przypomnijmy, że w "Mam talent" 19-letnia wokalistka zespołu Nurth wykonała przebój Katy Perry - "E.T.". "Zajęłaś całą przestrzeń, jesteś fenomenalna" - ekscytowała się Małgorzata Foremniak. Choć Ewelina usłyszała trzy razy "tak", do półfinału jednak nie weszła.

Reklama

Już podczas listopadowego wywiadu dla INTERIA.PL Lisowska zapowiedziała, że spróbuje swoich sił w drugiej edycji "X Factor".

- W "Mam talent" tak na dobrą sprawę nie miałam szansy nic zrobić. To był jedynie występ castingowy, po którym decydowali jurorzy a nie widzowie. Później mnie już nie było. Myślę, że "X Factor" może być jedyną i ostatnią szansą. Jeśli tu się nie powiedzie, to dalej już nie będę próbowała - podkreślała Ewelina w rozmowie z naszym serwisem.

Wokalistka pojawiła się ostatnio w jednym z materiałów zapowiadających drugą serię "X Factor". Widać na nim jak Ewelina wykonuje przebój "Hurt" Christiny Aguilery. Widać również zadowoloną minę jurorki Tatiany Okupnik.

Już teraz należy jednak zaznaczyć, że 19-latka będzie miała bardzo dużą konkurencję: w jej kategorii wiekowej najwięcej jest chętnych, a do odcinków na żywo przejdzie tylko troje z nich.

Dodajmy, że druga polska edycja "X Factor" ruszy prawdopodobnie 3 marca.

Zobacz występ Eweliny z "Mam talent":


Czytaj także:

Dziewczyna z gwiazdką - nasz wywiad z Eweliną Lisowską

Głosuj na teledysk roku!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: edycji | Ewelina | uda | Ewelina Lisowska | The X Factor | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje