Reklama

Wojtek z "Warsaw Shore": Zobacz klip "Ponad horyzont"

"Ponad horyzont" to pierwszy singel uczestnika programu "Warsaw Shore" Wojtka Goli. Do współpracy zaprosił on wieloletniego przyjaciela i rapera - Diego.

Praca nad klipem trwała ponad pół roku. Cały proces twórczy od pisania tekstów, pomysłu na styl rapowania, aż po dobór kompozycji muzycznych i realizację pierwszego teledysku duet stworzył od podstaw własnymi siłami.

Wojtek Gola utwór zadedykował swojemu zmarłemu ojcu.

Producentem utworu jest Diamond Style, który współpracował z gwiazdami światowego formatu, takimi jak: Drake, Rick Ross oraz Wiz Khalifa.

Mimo wysiłku, jaki został włożony w materiał, użytkownicy sieci, w większości przypadków, nie zareagowali na "Ponad horyzont" pozytywnie:

"Nie nie nie..... Wojtek fajnie że spełniasz marzenia , ale rapowanie.... to nie jest to :P , ale mogę się mylić to dopiero pierwszy kawałek" (pisownia oryginalna).

"Teledysk zrobiony bardzo fajnie ale piosenka słaba... nie ma co się oszukiwać nie macie talentu do śpiewania".

Reklama

"Wybaczcie szczerość, ale włączając kawałek poczułam się tak, jakbym weszła do klubu karaoke, a tam grupka przyjaciół po napojach wysokoprocentowych nieudolnie próbuje zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę".

Do całego zamieszania z utworem odniósł się również sam zainteresowany:

"Kochani, dzięki wielkie za wszystkie opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne! Dajecie nam masę motywacji do działania! Już niebawem kolejne klipy! Na płycie mamy mega zróżnicowane kawałki, więc zapewniam Was, że będzie się działo!" - podsumował.

Utworem "Ponad horyzont" Gola dołączył do dwóch innych uczestniczek "Warsaw Shore" - ElizyEweliny - które również mają na swym koncie po zrealizowanym teledysku.

Zobacz klip "Ponad horyzont":

Sprawdź tekst "Ponad horyzont" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Warsaw Shore | teledyski | Horyzont

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama