Reklama

Wiśniewski kupił żonie mercedesa

Ania Świątczak, wokalistka Ich Troje, i świeżo upieczona mama Etienette Wiśniewskiej, przemyka po Warszawie nowiutkim czarnym mercedesem klasy S.

Cacko warte jest co najmniej 450 tysięcy!

Reklama

"Dostała go ode mnie" - mówi z dumą mąż Ani, Michał Wiśniewski.

O takim prezencie marzy przecież chyba każda kobieta. Dla Michała natomiast obdarowywanie kobiet swego życia ekskluzywnymi samochodami to już najwyraźniej tradycja.

Gdy był z poprzednią żoną, Martą Wiśniewską, postarał się dla niej o sportowego srebrnego mercedesa CLK. Mandaryna znalazła kluczyki do "wypasionej" maszyny trzy lata temu pod choinką. 

Nic więc dziwnego, że lider Ich Troje postanowił uhonorować swoją obecną żonę Anię i matkę jego córki Etienette z równym przepychem.

Do rąk Ania Świątczak również w charakterze świątecznego prezentu - niespodzianki trafiły kluczyki do nowiutkiej i niezwykle efektownej czarnej limuzyny mercedes klasy S.

Ania jest zachwycona prezentem. Choć ma prawo jazdy już od pięciu lat, trudną sztukę bezkolizyjnego manewrowania swoim nowym cacuszkiem po zatłoczonych stołecznych ulicach musi jeszcze cierpliwie poćwiczyć. Przykłada się do tego codziennie.

Prawdziwą uciechą dla piosenkarki był za to sprawdzian, jak maszyna sprawuje się na długich trasach. Miała ku temu okazję, gdy kilka dni temu wraz z Etienette złożyła wizytę w rodzinnym Lublińcu.

Zobacz teledyski Ich Troje na stronach INTERIA.PL!

Fakt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje