Wielki przebój "Siedem życzeń" w nowej odsłonie. Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda) i LemON razem

Wanda Kwietniewska śpiewa do mikrofonu, ubrana w czarną marynarkę i koszulę w czaszki, na tle kolorowych świateł.
Wanda Kwietniewska razem z Igorem Herbutem i grupą LemON nagrała nową wersję przeboju "Siedem życzeń"Przemek SwiderskiAKPA

Wanda i Banda: "Siedem życzeń" po raz pierwszy na winylu

Zobacz również:

Piotr Kupicha wspomina zmarłego tatę. "Jak warknął, to wszyscy chodzili na baczność" INTERIA.PL