Reklama

Więcej niż Rubik czy Doda

Już w poniedziałek (21 stycznia) ogólnoświatowa premiera singla "You Can Dance", zapowiadającego debiutancką płytę DJ Remo. Gościnnie w nagraniu śpiewa Gosia Andrzejewicz.

Tak jak Remik zapowiadał, płyta "Yo Can Dance" będzie w klimacie dance'owym, a większość utworów będzie zrealizowana z kobiecymi wokalami. Tak jest również z "You Can Dance", gdzie swoich sił spróbowała Gosia Andrzejewicz.

Reklama

"Gosia w utworze brzmi wspaniale. Cieszę się, że odkryliśmy z Nerosem Gosię w takim klimacie. Mam nadzieję, że kolejna płyta Gosi nie będzie już tylko popowa, ale również klubowa. Jakby nie było, już w poniedziałek Gosię usłyszą nie tylko słuchacze w Polsce, ale również większość osób w całej Europie, a nawet w kilku krajach Azji i Ameryki" - mówi DJ Remo.

Na razie jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie ukaże się jego debiutancka płyta. Na dzień dzisiejszy wytwórnia My Music potwierdza już ponad 300.000 sprzedanych egzemplarzy przed premierą płyty (dane z 27 państw).

"Czuję się z tym trochę niezręcznie, gdyż jednego dnia sprzedam więcej płyt niż Rubik, Kombii czy Doda. Oczywiście nie w Polsce, tylko na świecie i tu moja przewaga, ale liczba to liczba i nie da się tego zmienić. Moim marzeniem jest, żeby muzyka klubowa w kraju miała takie powodzenie jak we Francji, Niemczech czy Holandii. Wierzę, że premiera mojej płyty pomoże w promocji tego rodzaju muzyki u nas w kraju" - dodaje Remik.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dodaj | YOU | dance | gosia | DJ Remo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje