Reklama

Violetta Villas znów zaśpiewa?

Przeżywająca kłopoty osobiste i zdrowotne Violetta Villas (70 l.) wkrótce ma znów powrócić na scenę. Być może pojawi się także jako jurorka w jednym z popularnych programów telewizyjnych.

Elżbieta Budzyńska, opiekunka i przyjaciółka gwiazdy, mówi, że jest możliwe, że Violetta Villas pojawi się 8 listopada w programie "Jak oni śpiewają". Na razie piosenkarka zastanawia się czy przyjąć propozycję udziału w telewizyjnym show.

Reklama

"Byłoby to dla niej bowiem nie lada wyzwanie. Ostatnio na żywo wystąpiła w czerwcu rok temu w finałowym odcinku Szansy na sukces. Potem zniknęła na kilkanaście miesięcy i z pewnością nie czułaby się zbyt komfortowo w roli jurorki wielkiego show" - przypomina "Fakt".

29 października Villas ma pojawić się w Toruniu na imprezie promocyjnej nowej płyty "Na pocieszenie serca".

"Fani specjalnie na tę okazję postanowili uszyć kreację dla Violetty" - chwali się Budzyńska.

Album został nagrany prawie dwa lata temu, kiedy Villas opuściła szpital. Na płycie pojawi się piosenka, która została napisana osobiście przez gwiazdę. To opowieść o jej przeżyciach w szpitalu i późniejszych potyczkach z wójtem Lewina Kłodzkiego.

Tuż po promocji płyty pani Violetta planuje dać koncert. Jednak sama przyznała, że będzie musiała dużo czasu poświęcić na nauczenie się nowego repertuaru.

"Muszę się przygotować do takiego występu. Bo co innego jest śpiewać piosenki, które już znam, a co innego występ na żywo z nowymi utworami" - wyjaśnia w rozmowie z "Faktem" Villas.

Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Violetta Villas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje