Reklama

Video idzie na plażę

Grupa Video pracuje nad teledyskiem do drugiego singla "Idę na plażę". To właśnie tą piosenką, pod innym tytułem "Diamond Beach", zadebiutował ten zespół tworzony przez Tomka Luberta, założyciela i lidera Virgin, oraz muzyków znanych z Superpudra.

"Ludzie mówią, że sukces zmienia ludzi. Na pewno wielu z Was słyszało też barwne historie o muzykach różnych kapel, którym idea sex drugs and rock and roll przyświecała oślepiającym blaskiem. Wszyscy przecież myślą, że życie w zespole to nieustająca impreza, alkohol, narkotyki i dziewczyny na trasie..." - mówią członkowie Video.

Reklama

"Na szczęście nam to nie grozi. Wciąż jesteśmy tymi samymi chłopakami z podwórka (na którym nie bawił się Prezydent), którzy stronią od wszelkiego rodzaju używek, po koncercie grzecznie idą spać, a przed wyjazdem sprzątają swoje hotelowe pokoje. Każdy z nas cieszy się spokojem ducha i wewnętrzną równowagą. Nie na mowy, żeby nam odbiło" - podkreślają muzycy.

Przy okazji kręcenia teledysku do "Idę na plażę" powstał również filmowy dokument, odsłaniający kulisy powstawania klipu, a jednocześnie pokazujący życie w zespole. Na filmiku krążącym po sieci można zobaczyć, że nie zawsze słowa członków Video trzeba traktować poważnie...

Próbkę poczucia humoru Wojtka Łuszczykiewicza, wokalisty Video, możecie sprawdzić na jego blogu "Sex, kłamstwa i kasety video".

Zobacz profil Video w serwisie Muzzo.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: płazy | "Ida" | Ida | 'Ida' | video

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje