Reklama

Victoria Beckham powróci

Niedawno informowaliśmy, że Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop i członkini grupy Spice Girls, prawdopodobnie wkrótce podpisze kontrakt z wytwórnią Telstar. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości. Obie strony prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu podpiszą odpowiednią umowę.

Victoria Beckham próbowała odnieść sukces na listach przebojów z dwoma solowymi singlami ("Not Such An Innocent Girl" oraz "Mind Of It's Own") i albumem, który promowały. Nie odniosła jednak dużego sukcesu.

Reklama

Dlatego Posh Spice musiała się rozstać z wytwórnią Virgin, dla której nagrywaja także Spice Girls. Obecnie jednak jest już bliska podpisania kontraktu z firmą Telstar Records, która da jej jeszcze jedną szansę na odniesienie solowego sukcesu.

Sam kontrakt jeszcze nie oznacza, że niedługo usłyszymy nowe piosenki Victorii. Ona sama obecnie bardziej skupiona jest na tym, iż niedługo po raz drugi zostanie mamą. Kiedy jednak już dojdzie do powrotu, możemy być pewni, że Posh Spice pokaże nam się w zupełnie innym repertuarze.

"Szefowie Telstar widzą ją w bardziej tanecznym repertuarze. Wierzą, iż do sukcesu Victoria potrzebuje tylko jednego udanego singla, później już wszystko potoczy się samo" - powiedział jeden ze znajomych wokalistki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Girls | spice | Victoria Beckham | beckham | victoria | VICTORIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje