Reklama

Usher: Wszystko przez Napstera

Usher, amerykański gwiazdor muzyki hip hop, opóźnił wydanie swojego najnowszego albumu. Płyta "All About U" ukaże się na rynku dopiero 16 lipca. Jak twierdzi sam wokalista, decyzja ta spowodowana jest tym, że jego nowe utwory już od dawna krążą w Internecie.

Usher zdecydował się wejść do studia i zarejestrować kilka zupełnie nowych kompozycji, które znajdą się na planowanym albumie.

Reklama

"Ponieważ moją nową muzykę można już było od kilku tygodni znaleźć w Sieci za pomocą Napstera, doszedłem do wniosku, że to nie fair, aby wydawać ją w takiej formie. Nie chciałem, aby ludzie pamiętali, że ściągnęli sobie za darmo kilkanaście moich utworów z Internetu, a nie pamiętali o tym, że w ogóle wydałem płytę, na której one się znalazły. Okazało się, że z tymi wszystkimi dodatkami jest ona znacznie lepsza" - stwierdził młody wokalista.

Efektem zmiany daty wydania płyty jest także to, że kilka utworów, które pierwotnie miały się na niej znaleźć, w ogóle na nią nie trafią. W pracach nad albumem "All About U", Usherowi pomagali m.in Jermaine Dupri, Babyface i Kevin "She'kspere" Briggs.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Napster | hip hop | wokalista | Usher Raymond IV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje