Reklama

Us5 znów w Polsce!

Szalenie popularny w naszym kraju boysband zagra jedyny polski koncert 13 października na Torwarze w Warszawie.

Us5 na swoim koncie mają miliony sprzedanych płyt. Ich pierwszy singel "Maria" gościł na pierwszych miejscach list przebojów przez długie miesiące.

Reklama

Odkąd pojawili się na scenie muzyki rozrywkowej rozpoczęła się "Us5-mania". Są młodzi, atrakcyjni, utalentowani i rozkochują w sobie dziewczyny na całym świecie.

Są laureatami nagrody German Music Awards 2005 dla najlepszej wschodzącej gwiazdy show-biznesu, a wspomniana "Maria" zdobyła nagrodę niemieckiego radia German Billboard Charts za "Najlepszy debiut 2005".

O tym, że są najlepsi świadczy fakt, że zostali wybrani z tysięcy młodych mężczyzn, którzy podobnie jak oni marzyli o wielkiej karierze i zgłosili się do programu "Big In America".

Ale to właśnie ta piątka, czyli Richie, Izzy, Chris, Mikel i Jay miała to coś, czego szukał Lou Pearlman, który stoi za sukcesem m.in. takich gwiazd jak Backstreet Boys, N'Sync, O-Town czy Britney Spears.

W programie mogli rozwijać i szlifować swoje umiejętności, by na scenie zaprezentować najwyższy rozrywkowy poziom.

Efekty tej pracy można usłyszeć na ich kolejnych płytach: "Here We Go" (2005), "Here We Go - New Edition" (2006), "In Control" (2006) oraz zobaczyć na żywo na koncertach. Październikowy występ w Polsce to spełnienie marzeń tysięcy fanek, jak również szansa dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przekonać się o fenomenie Us5.

Co sądzicie o zespole Us5? Którego wokalistę grupy najbardziej lubicie, a którego najmniej? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Zobacz teledyski boysbandu na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsko! | boysband | US5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje