Reklama

Reklama

To już dziś: Jennifer Lopez po raz pierwszy w Polsce!

W czwartek, 27 września, na pięknym stadionie PGE Arena w Gdańsku odbędzie się pierwszy koncert Jennifer Lopez w Polsce.

43-letnia Jennifer Lopez to jedna z najpopularniejszych wokalistek pop. Ostatnio - głównie dzięki udziałowi w amerykańskim "Idolu" - znów wróciła na świecznik, a taneczne piosenki "On The Floor" czy "Papi" podbiły klubowe parkiety na całym świecie.

J.Lo od początku swojej kariery sprzedała ponad 70 milionów płyt. Na koncie ma siedem studyjnych albumów (debiutowała w 1999 roku płytą "On The 6"), a także sporo ról kinowych - wokalistka równolegle rozwijała bowiem swoją karierę filmową. To właśnie rola w filmie "Selena" (1997 r.), w którym zagrała zmarłą tragicznie piosenkarkę Selenę, otworzyła Lopez drzwi do wielkiej kariery.

Reklama

Kilkanaście lat później majątek J.Lo wyceniany jest na 150 milionów dolarów.

Światowe tournee

Jak informuje organizator, bramy PGE Areny w dniu koncertu zostaną otwarte o godzinie 17.30. Występ Jennifer Lopez został zaplanowany na godzinę 19.30. Przed amerykańską gwiazdą nie będzie supportów.

Gdańsk jest drugim miejscem, które Jennifer Lopez odwiedzi w ramach europejskiej części trasy koncertowej "Dance Again World Tour". Wcześniej, bo 25 września, odbył się koncert w Mińsku.

"To właśnie z Mińska przyjedzie cały sprzęt, który konieczny jest do produkcji koncertu" - informuje agencja Prestige MJM. Po występie w Gdańsku wokalistka odwiedzi między innymi 14 innych europejskich stolic. Na mapie koncertów Amerykanki znajdują się: Lizbona, Madryt, Berlin, Paryż, Dublin, Londyn, Praga, Sztokholm, Helsinki, Kopenhaga, Moskwa, Kijów, Sofia czy Belgrad.

Zobacz teledysk do singla "Papi":

Wymagania J.Lo

Organizatorzy ujawnili, że w liczącej 20 stron umowie Jennifer Lopez dokładnie określiła, jak powinna wyglądać jej garderoba w Gdańsku:

W pomieszczeniu przygotowanym dla artystki będzie dominować biel. "Białe muszą być ściany i wszystkie meble, które znajdą się w garderobie. Całe pomieszczenie ma być natomiast urządzone w stylu spa/zen" - ujawnił organizator.

Na stole bankietowym koniecznie musi znajdować się biały obrus. Biały powinien być również dywan łazienkowy pod prysznicem czy zlewem, a także specjalna sofa.

"Detale są w tym przypadku bardzo ważne. Biały kolor muszą mieć nawet świeczki które zostaną umieszczone w garderobie" - dodaje przedstawiciel agencji.

Repertuar

Jak wynika z tegorocznej listy utworów wykonywanych przez Lopez, widzowie koncertu w Gdańsku usłyszą takie przeboje jak "Love Don't Cost a Thing", "Waiting For Tonight", "Jenny from the Block", "If You Had My Love", "Ain't It Funny", "Let's Get Loud", a także wspomniane już hity "Papi" i "On The Floor".

Jennifer Lopez i jej wielki przebój "Let's Get Loud" - zobacz:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy