Reklama

"The Voice Of Poland": Wykryto u niego wadę serca i...

Edyta Górniak i Maria Sadowska rozpoczęły prace na planie trzeciej edycji "The Voice Of Poland". Jednym z wokalistów, który zachwycił jurorki, był Bartłomiej Broniewski.

Podczas pierwszych przesłuchań w ciemno pojawiło się bardzo wielu utalentowanych wokalistów. Jednym z nich był Bartłomiej Broniewski, który zaśpiewał piosenkę Elvisa Presleya "Always On My Mind".

Reklama

Uczestnik "The Voice Of Poland" nie ma wykształcenia muzycznego. Do 13. roku życia w ogóle nie myślał o muzyce. Miał być piłkarzem, marzenia jednak prysły, gdy kardiolog wykrył u niego wadę serca. Rozpoczynał wówczas naukę w gimnazjum.

Muzyką zainteresował się dzięki nauczycielowi. Stanowiła ona antidotum na pustkę, która pojawiła się po utracie możliwości uprawiania sportu. Bartłomiej od siedmiu lat śpiewa w zespole Nafali przy MDK w Nysie.

Wykonanie Bartłomieja spodobało się wszystkim trenerom...

Do czyjej drużyny pójdzie uczestnik? Zdecyduje się na współpracę z nowymi trenerkami, a może postawi na Marka Piekarczyka lub Barona i Tomsona z Afromental, którzy po raz drugi zasiedli na fotelach w "The Voice Of Poland"?

Tego dowiemy się już we wrześniu, kiedy Telewizja Polska wyemituje pierwsze odcinki trzeciej edycji "The Voice Of Poland".


Aż 300 płyt do rozdania!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje