Reklama

"The Voice Of Poland": Faworytka Patrycji Markowskiej?

Czy jurorka Patrycja Markowska darzy szczególnymi względami i faworyzuje podopieczną Żanetę Luberę? Tak przynajmniej uważa część widzów "The Voice Of Poland".

Przypomnijmy, że w ostatnich dwóch odcinkach "The Voice Of Poland" Patrycja Markowska dwukrotnie wsparła swoim głosem Żanetę Luberę. Podczas sobotniego (4 maja) ćwierćfinału stało się to kosztem świetnie śpiewającej Justyny Panfilewicz. Decyzja jurorki oburzyła wielu internautów.

Reklama

"[Żaneta Lubera] jest na siłę lansowana przez Markowską. Powinna odpaść..." - napisał na Facebooku Łukasz Borys, a jego opinia nie jest odosobniona.

"No cóż, Patrycja nie kierowała się talentem, a przyjaźnią... Szkoda, bo odpadła faworytka programu... Tydzień temu było tak samo" - to wpis Małgorzaty Olszewskiej na Facebooku.

"Markowska wybrała swoją koleżaneczkę, która nie dorasta do pięt Justynie. Żal" - twierdzi Anna Nadybał.

"Justyna powinna przejść. Patrycja pokazała, że nie na talent stawia, tylko na prywatne sympatie!" - oburza się Magdalena Kulpa.

"Markowska ją promuje od samego początku. Dla mnie dziewczyna śpiewa poprawnie, ale bez szału. Justyna była o sto razy lepsza, ma nieziemski głos. Szkoda, że na tym etapie to jurorzy wybierają, przepychając swoich faworytów..." - to już wpis użytkownika You Tube o nicku amatysiak234.

"Po raz kolejny Patrycja podjęła złą decyzję. Przepuściła kogoś kogo bardziej lubi, wątpię by sugerowała się głosem' - dopisała poniżej Mika Animka.

A co na to Żaneta Lubera?

"To był dla mnie potwornie emocjonujący program, odpadły moje dwie wspaniałe programowe kumpele Justyna i Beata [Dobosz z zespołu Justyny Steczkowskiej], bez nich to już nie będzie to samo" - napisała szczęśliwa półfinalistka "The Voice Of Poland".

Czy uważacie, że Patrycja Markowska zbytnio faworyzuje Żanetę Luberę? Czekamy na opinie i komentarze!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje