Reklama

Reklama

"The Voice Of Poland", czyli "to nie jest solidarność penisów"

- To jest dla mnie fantastyczne doświadczenie - tak Kayah w rozmowie z INTERIA.PL ocenia udział w nowym show "The Voice Of Poland". A co inni jurorzy: Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny i Nergal, sądzą o tym programie?

Rola jurorów w programie "The Voice Of Poland" jest szczególna. Nie tylko oceniają poszczególne występy, ale także prowadzą wybranego przez siebie uczestnika do zwycięstwa.

Najpierw jurorzy muszą wybrać swój 12-osobowy zespół podczas fazy "przesłuchań w ciemno". Na tym etapie programu jurorzy będą siedzieć odwróceni do uczestników tyłem, aby oceniać jedynie ich głos, a nie wygląd.

Jeśli wokal uczestnika zachwyci któregoś z nich, ten odwraca się, a uczestnik automatycznie należy do jego drużyny. Co jeśli odwróci się więcej niż jeden juror albo nawet wszyscy? Decyzja należy wtedy do uczestnika, który wybierze swoją drużynę.

Reklama

Kayah jest wręcz zachwycona swoją wokalną ekipą w programie "The Voice Of Poland". Obawia się tylko, że niedoświadczeni, młodzi ludzie, nieznający praw show-biznesu, mogą "łatwo wpaść w łapy z pazurami".

Artystka zaznaczyła również, że "The Voice Of Poland" to "bardzo nowatorski format", dzięki któremu Kayah "dowiedziała się sporo o sobie i o ludziach".

- Jestem dumna z tego, ile fajnych głosów mamy w Polsce - podkreśliła gwiazda.

- Po co mi ten program? Nie mam pojęcia! Pozwalam sobie czasem na odrobinę szaleństwa - tak udział w konkursie talentów tłumaczy Andrzej Piaseczny.

Wokalista jako juror w programie "The Voice Of Poland" cieszy się, że będzie mógł pracować z uczestnikami. Znając swoje atuty, które pozwoliły mu utrzymać pozycję na rynku, chce przekazać debiutantom wiedzę.

Jurorów czeka jednak trudny wybór szóstki wokalistów, choć Andrzej Piaseczny ma już pomysł na własną grupę.

- Można mnie jednak zaskoczyć na każdym etapie. Prawdziwe pojedynki będą, gdy program będzie szedł na żywo - zaznacza artysta, nie odbierając szans nikomu.

W wyjątkowej sytuacji znalazła się Ania Dąbrowska, która przecież karierę zaczynała od uczestnictwa w "Idolu". Dziś nie będzie oceniana, a sama będzie oceniać. I pomagać.

- Wiem, jak to jest - stanąć tam (...) Będę starała się być ich kumplem - zaznacza piosenkarka,

Artystka wytłumaczyła INTERIA.PL dlaczego postanowiła wziąć udział w programie.

- Korciło mnie i uznałam, że skoro mnie korci, to nie będę z tym walczyć. (...) Jest fajnie, jak na kolonii - powiedziała Ania Dąbrowska.

Nergal z zespołu Behemoth jako juror w programie "The Voice Of Poland" będzie szukał wokalisty, który mógłby zawojować rynek muzyczny. Artysta uważa, że w Polsce jest wystarczająco dużo świetnie śpiewających kobiet.

- To nie jest solidarność penisów - zaznacza jednocześnie.

A jak charyzmatyczny metalowiec tłumaczy swój udział w show?

- Trudne pytanie. Życie to wyzwania, a ja nie widzę granic. A jeżeli są, to lubię je przekraczać - stwierdził.

Program "The Voice of Poland" pokaże we wrześniu TVP2.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje