Reklama

The Corrs: Musimy podbić Amerykę

Członkowie pochodzącej z Irlandii grupy The Corrs postawili sobie kolejne wielkie wyzwanie. Po wielkim sukcesie w Europie, mają zamiar podbić amerykański rynek muzyczny. Miarą osiągnięcia tego celu będzie ilość ludzi, która zjawi się na ich koncercie w słynnej sali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

The Corrs wystąpili niedawno w Nowym Jorku w innej znanej sali - Radio City Music Hall. Po koncercie doszli do wniosku, że będą mogli mówić o prawdziwym sukcesie w Stanach Zjednoczonych dopiero wtedy, gdy w trakcie ich występu wypełni się po brzegi Madison Square Garden - jedna z najsłynniejszych sal koncertowych na świecie.

Reklama

"Zawsze marzyliśmy o tym, aby tam zagrać. Teraz czuję, że uda nam się to marzenie spełnić. Wypełniliśmy Radio City Music Hall, a to naprawdę już coś znaczy. Musimy podbić Amerykę i chyba nam się to udaje. Długo już o to walczymy, ale chyba w końcu się uda" - powiedziała Andrea Corr.

Zespół pozostanie w USA jeszcze przez kilka tygodni, a w sobotę, 24 marca, wystąpił w pierwszej części koncertu U2 w Miami, na Florydzie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: mus | Square | rynek muzyczny | Guardian | Madison Square Garden | The Corrs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama