Reklama

Sugababes zmienią skład?

Brytyjskie media donoszą, że dwie wokalistki popularnego girlsbandu Sugababes prowadzą poszukiwania nowej członkini, która mogłaby zastąpić ich "niefrasobliwą" koleżankę Amelle Berrabah.

Keisha Buchanan i Heidi Range zamierzały przeprowadzić w niedzielę, 2 września, przesłuchanie w wytwórni Terminal Studios. Zdecydowały się na to po kilku kłótniach z Berrabah, która dołączyła do nich w 2005 roku, po odejściu współzałożycielki grupy, Mutyi Bueny.

Reklama

Buchanan i Range są podobno zniechęcone brakiem zaangażowania trzeciej koleżanki i boją się, że jej zachowanie zaważy na przyszłości zespołu.

"Keisha i Heidi są profesjonalistkami. Pracowały ciężko na wszystko, co osiągnęły. Amelle nie traktuje tego wszystkie poważnie. Kiedy nagrywały ostatnią płytę, wciąż spóźniała się do studia. Ciągle się o to kłóciły" - powiedziała osoba związana z zespołem gazecie "The Sun".

"Dostała szansę w jednym z najpopularniejszych brytyjskich zespołów. Dziewczyny uważają, że je zawiodła" - dodała.

Wcześniej Buchanan i Range zaprzeczyły pogłoskom, jakoby miały wyrzucić Berrabah z zespołu po tym, jak jej były chłopak Freddie Fuller trafił do aresztu podejrzany o gwałt. Media pisały również o pijackich rozróbach z udziałem Amelle.

Członkinie Sugababes zaprzeczają informacjom brytyjskim mediom.

"Amelle, Heidi i ja tworzymy mocny zespół. Sprawy układają się jak najlepiej" - stanowczo podkreśla Keisha Buchanan.

"Na 110 procent jestem oddana Sugababes. To spełnienie marzeń. Nie mogę się doczekać koncertów promujących nowy album" - dodaje Amelle.

Dodajmy, że w październiku ma się pojawić piąta studyjna płyta girlsbandu, zatytułowana "Change". To pierwszy materiał nagrany z Amelle.

W ramach promocji tego materiału Sugababes pojawią się w Łodzi 21 września. Brytyjska grupa będzie jedną z gwiazd trzeciej edycji międzynarodowego konkursu Vena Festival.

Zobacz teledyski Sugababes na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sugababes | media

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje