Reklama

Steczkowska spóźniona, ale...

Justyna Steczkowska od początku chciała wystąpić w Opolu, ale nie zdążyła złożyć odpowiednich dokumentów na czas. Los jednak uśmiechnął się do niej.

Steczkowska z piosenką "Tango" dołączyła do grona wykonawców na koncercie Premiery tegorocznego festiwalu w Opolu po tym, jak Natasza Urbańska została wycofana, a Urszula zrezygnowała z udziału, protestując w ten sposób przeciwko zmianie regulaminu konkursu.

Reklama

"Tango" weszło na listę z dziką kartą - TVP zastrzega sobie prawo do zaproszenia na konkurs wykonawcy, którego piosenka nie została wcześniej zgłoszona. Okazuje się jednak, że Steczkowska nie była zupełnie przypadkowym wyborem.

- To było tak, że ja złożyłam dokumenty zbyt późno i już było po konkursie - opowiada wokalistka portalowi INTERIA.PL.

Piosenka przez nią zaproponowana spodobała się jednak na tyle, że gdy zwolniło się miejsce Nataszy Urbańskiej, szef muzyczny festiwalu od razu pomyślał o "Tangu".

- Spytałam, czy to jest na pewno zgodne z regulaminem, żeby nie było potem żadnych opisów w gazecie. Dostałam regulamin, przeczytałam go dokładnie - zapewnia Steczkowska.

- I rzeczywiście jest tam taka klauzula, że telewizja może do ostatniej chwili zmienić artystę, jeśli uważa, że tak powinno być - dodaje wokalistka.

Piosenka, którą usłyszymy podczas koncertu Premier, pochodzi z nowej płyty "To mój czas".

- Po prostu lubię ją, tak jak wszystkie piosenki z mojej nowej płyty. Zawsze wykonuję taka piosenkę, na którą akurat mam w tym momencie życia ochotę - mówi nam Justyna.

Steczkowska wydaje się być podekscytowana zbliżającym się występem na festiwalu.

- Występuję tam, bo chcę, bo lubię Opole, bo wygrałam Opole wiele lat temu, bo wiele razy tam występowałam, bo jest to święto piosenki polskiej - podkreśla wokalistka.

- Nie mam "schizy" na wygrywanie - dodaje, śmiejąc się.

Justyna Steczkowska atakuje tabloidy - zobacz materiał video:

Zobacz teledyski Justyny Steczkowskiej na stronach INTERIA.PL.

Patronami medialnymi tegorocznego festiwalu w Opolu są: portal INTERIA.PL, radio RMF FM i tygodnik "TeleTydzień".

Sprawdź nasz raport specjalny Opole 2009.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna | Nie | piosenka | Tango | Justyna Steczkowska | Opole | steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje