Reklama

Słynny piosenkarz i orgia z marynarzami

Wokalista Rod Stewart po raz kolejny dementuje pogłoskę sprzed lat o rzekomej orgii z grupą marynarzy.

Plotkę o udziale Roda Stewarta w orgii z grupa homoseksualnych marynarzy nagłośnił były współpracownik artysty.

Reklama

Według najnowszej autobiografii Roda Stewarta, zwolniony dyscyplinarnie przez artystę Tony Toon chciał się zemścić na byłym pracodawcy. Opis udziału piosenkarza w orgii był ponoć tak dokładny, że redaktorzy gazet nie wahali się opublikować historii.

"Ta opowieść ciągnie się za mną" - żali się piosenkarz w książce "Rod: The Autobiography" i podaje własną wersję wydarzeń. Jak zatem było naprawdę?

Rod Stewart wraz z ówczesną żoną Alaną i trójką dzieci - najstarsze pochodziło z wcześniejszego związku kobiety - wybrali się na wakacje na Hawaje. Gwiazdorowi i jego rodzinie towarzyszył Tony Toon.

Na miejscu okazało się, że hotel w którym postanowił zatrzymać się gwiazdor jest przepełniony, a wolne zostały jedynie dwa pokoje. Po naradzie postanowiono, że para wraz z dwójka młodszych dzieci zamieszka w jednym apartamencie. Drugi wolny pokój miał zająć Tony Toon wraz z liczącym wówczas 7 lat synem Alany, Ashleyem Hamiltonem.

Mężczyzna nie czuł jednak odpowiedzialności za młodego chłopca i w nocy przyprowadził do pokoju kochanka, co rozwścieczyło artystę.

"Toon oczywiście nie mógł się powstrzymać i poderwał jakiegoś gościa, którego przyprowadził do hotelowego pokoju. Rano został przeze mnie zwolniony" - wspomina Rod Stewart.

"Jego zemsta była niesamowita. Nakarmił prasę opowieścią o tym, jak to w szpitalu musiano wykonać mi płukanie żołądka po seksie oralnym z grupą marynarzy w gejowskim barze w San Diego" - czytamy.

"W życiu nie zaspokoiłem żadnego marynarza, a co dopiero całą załogę statku i to jednego wieczoru. I nigdy nie miałem robionego płukania żołądka z marynarskiego nasienia, ani też z żadnego innego rodzaju nasienia" - zapewnia w autobiografii.

"Ta historia ewoluowała przez lata, ale ciągnie się za mną od tamtego czasu. Mówcie, co chcecie o Tonym - niech spoczywa w spokoju - ale był dobry w tym, co robił" - Rod Stewart najwyraźniej nie żywi już urazy do byłego współpracownika.

Zobacz klip Roda Stewarta do utworu "Blue Skies":

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: orgie | marynarz | marynarze | Rod Stewart | piosenkarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama