Selena Gomez świętuje 33. urodziny. Gwiazda imprezuje z narzeczonym i Taylor Swift
Swoje 33. urodziny obchodzi dzisiaj, 22 lipca br., Selena Gomez. Gwiazda świętuje ten wyjątkowy moment już od kilku dni, a przyłączyli się do niej między innymi przyjaciółka Taylor Swift czy oczywiście narzeczony solenizantki, Benny Blanco.

Selena Gomez i producent muzyczny Benny Blanco spotykają się od czerwca 2023 roku. Piosenkarka pochwaliła się pod koniec zeszłego roku na swoim Instagramie srebrnym pierścionkiem, który ofiarował jej ukochany. Internet zalała fala gratulacji, o których nie zapomniała również Taylor Swift - wieloletnia przyjaciółka byłej gwiazdy Disneya. Selena zaprosiła najbliższe osoby na imprezę rodem z lat 70. Królowały balony, konfetti i blask świateł.
Selena Gomez w objęciach ukochanego. To 33. urodziny gwiazdy Disneya
Na urodzinach Seleny Gomez była obecna również Sofia Carson, a świętowanie odbyło się na ozdobionym dachu budynku. Na swojego Instagrama wokalistka i aktorka wrzuciła zdjęcia z celebracji, na których nie brakuje uścisków, pocałunków i dobrej zabawy. Towarzyszy jej oczywiście Benny Blanco, narzeczony, z którym piosenkarka wydała niedawno album "I Said I Love You First" ("Ojos Tristes", "Bluest Flame", "How Does It Feel To Be Forgotten", "Scared Of Loving You").
"Miniony rok był naprawdę najpiękniejszym rokiem mojego życia i tak wiele wam za to zawdzięczam. Dziękuję za waszą niezachwianą miłość i życzliwość. Niezależnie od tego, czy kibicowaliście mi z boku, dzieliliście ze mną moje wzloty i upadki, czy po prostu słuchaliście, sprawiliście, że ten rok był niezapomniany. Jestem niezmiernie zaszczycona i szalenie wdzięczna za całą waszą miłość. Wkraczając w ten nowy rok, jestem pełna ekscytacji i nadziei na to, co nadejdzie. Nie mogę się doczekać, aby dzielić z wami kolejne chwile, tworzyć nowe wspomnienia i kontynuować tę piękną wspólną podróż. Szalenie was kocham" - napisała na swoim Instagramie Gomez.









