Reklama

Selena Gomez i konie, których nie ma

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk ilustrujący singel "Love You Like A Love Song" Seleny Gomez.

Utwór pochodzi z albumu "When the Sun Goes Down" nagranego pod szyldem Selena Gomez And The Scene (wokalistka formalnie występuje jako zespół).

Reklama

"Ta piosenka to zabawa... chciałam, żeby była wyszukana i jednocześnie inna. Myślę, że udało nam się to osiągnąć" - przekonuje podopieczna wytwórni Disneya.

"Śpiewam w niej o obsesji na czyimś punkcie w tej początkowej fazie związku. To taka faza miesiąca miodowego" - odpowiada Selena.

O teledysku zrobiło się głośno, gdy do sieci trafiły zdjęcia z jego planu. Można na nich było zobaczyć m.in. pomalowane na różowo konie.

Na 18-letnią wokalistkę spadły gromy ze wszystkich niemal stron - oświadczenie wystosowała m.in. PETA. Współpracownicy bronili gwiazdy, tłumacząc, że nie wiedziała, iż konie będą naprawdę pomalowane - myślała, że zostanie to zrobione komputerowo, w post-produkcji.

Z powodu powyższych kontrowersji różowe konie zostały wycięte z finalnej wersji klipu.

W teledysku oglądamy natomiast wokalistkę w przeróżnych stylizacjach - cyberpunkowej, vintage, a nawet w stroju ala Maria Antonina. Całość podana jest w mocno kiczowatej, ale świadomie kiczowatej, formie.

Zobacz teledysk do "Love You Like A Love Song":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: YOU | Love | Nie | Selena Gomez | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje