Reklama

Sekstaśma to był pomysł 23-latki?

Były partner piosenkarki Tulisy Contostavlos odpowiada na zarzuty 23-letniej wokalistki, która oskarżyła go o publikację intymnego nagrania.

Przypomnijmy, że do sieci trafiło wideo, na którym Tulisa Contostavlos i jej były już partner Justin "MC Ultra" Edwards uprawiają seks. Piosenkarka oskarżyła 28-letniego mężczyznę o opublikowanie intymnego nagrania i wytoczyła byłemu chłopakowi proces.

Reklama

Justin Edwards oficjalnie zaprzeczył oskarżeniom. Co więcej, mężczyzna stwierdził, że nagranie intymnego filmu było pomysłem Tulisy Contostavlos.

"Jestem zniesmaczony tym, że wideo zostało upublicznione i żałuję, że dałem się przekonać powódce do nagrania nas uprawiających seks" - Justin Edwards zeznał przed sądem w Londynie.

28-latek przekonywał również, że nie jest winny umieszczenia filmu w internecie.

"Nie zrobiłbym tego z prostej przyczyny. Uważam, że to nieeleganckie. Zostałem dobrze wychowany" - zaznaczył.

W rozmowie z gazetą "The Sun" Justin Edwards przyznał, że jest zmęczony aferą z sekstaśmą.

"Poczułem ulgę, gdy mogłem się wreszcie wytłumaczyć i opowiedzieć moją wersję zdarzeń. Cała ta sprawa jest koszmarem dla mnie i dla mojej rodziny. Musiałem wyprowadzić się z domu" - zdradził na łamach gazety.

Były partner Tulisy ujawnił również, że intymne nagranie został wykonane telefonem komórkowym należącym do piosenkarki.

"To nagranie nie jest i nigdy nie było w moim posiadaniu" - zadeklarował.

Prawnik Contostavlos przekonywał jednak sąd, że jego klientka "stała się ofiarą aktu zemsty ze strony pana Edwardsa, którego motywowały zazdrość i chciwość". Przedstawioną przez pozwanego wersję zdarzeń określił słowem "hipokryzja".

Tulisa Contostavlos domaga się od byłego partnera 100 tysięcy funtów za naruszenie prywatności. Wcześniej sąd na żądanie piosenkarki zakazał publikacji filmu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: partner | nagrania | piosenkarki | pomysł | sekstaśma | seks | taśma | wideo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje