Reklama

Rubik: Leo będzie bohaterem!

Piotr Rubik jest optymistą przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Podobnie jak przepytane przez INTERIA.PL inne gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

"Przegląd Sportowy" zapytał kompozytora o szanse Polski na tym turnieju.

Reklama

"Wierzę, że uda im się wyjść z grupy" - liczy Rubik.

Poproszony, by wskazał, kto będzie bohaterem Polaków w Austrii i Szwajcarii, odparł zdecydowanie:

"Jeśli zajdziemy wysoko, to na pewno będzie to Leo Beenhakker".

Piotr Rubik nie dał się namówić na wytypowanie zwycięzcy Mistrzostw.

"Kibicuję tylko Polakom" - uciął muzyk.

Przypomnijmy, co na temat szans Polaków i pozostałych drużyn mówiły portalowi INTERIA.PL inne gwiazdy polskiej piosenki.

Robert Gawliński:
Jestem kibicem, który spotyka się z okazji meczu z przyjaciółmi w domu i przed telewizorem całą paczką świętujemy zwycięstwo naszej drużyny, albo przełykamy gorycz porażki. Z tego też powodu 8 czerwca nie gramy koncertu. W polsko - niemieckim gronie będziemy świętować zwycięstwo lepszej drużyny. Wierzę, że to będzie zwycięstwo polskiej reprezentacji.

Maryla Rodowicz:
Wiadomo, że z Niemcami nigdy nie wygraliśmy i marzymy o tym wszyscy. Naród od Tatr do Bałtyku chce "dokopać" Niemcom. W końcu! Dlatego trzeba szybko, na początku meczu, strzelić dwa gole. A potem oni się załamią i będzie z górki. Poza tym bardzo chciałabym, byśmy z grupy wyszli z Chorwacją, żeby też "dokopać" Austriakom. Utrzeć im nosa.

Ania Dąbrowska:
Mam taką wizję: na początku wygrywamy z Niemcami. W kraju euforia! Stajemy się głównym faworytem do wyjścia z grupy. Później nieoczekiwanie przegrywamy z gospodarzami i w meczu o wszystko przegrywamy również z Chorwacją. Oczywiście nie życzę nam takie scenariusza, ale to byłoby takie polskie...

Janusz Radek:
Pewnie znowu wygrają Włosi albo Niemcy, Francja nie, bo nie mają już Zidane'a. Ale jakbyśmy wyszli z grupy, to byłoby już bardzo dobrze. Wierzę, że przy dużych umiejętnościach naszych piłkarzy, a zawsze takie były - niezależnie, czy mówimy o latach 70., 80. czy obecnych - to się uda. Liczę, że Leo Beenhakker jest na tyle zawzięty, że zewrze i zmobilizuje te nasze niepokorne dusze.

Jacek Kuderski:
Z tego powodu, że jestem zajęty dzieckiem nawet do końca nie wiem, kiedy Mistrzostwa się zaczynają. A jak pójdzie Polakom? W meczu z Danią w Chorzowie nie błysnęli formą, ale z Niemcami stawiam na 1:1. Chyba wyjdziemy z grupy.

Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | Piotr Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje