Reklama

Romantyczna nagość Blue Cafe

Robimy małą rewolucję, ale w duchu Blue Cafe - tak o nowej płycie "DaDa" mówi wokalistka Dominika Gawęda.

"Powoli zyskujemy nową grupę fanów i tak naprawdę jest to już dla nas bardzo odczuwalne. Odbieramy wiele sygnałów sympatii. Odzywają się do nas osoby w różnym wieku, które do tej pory nie słuchały Blue Cafe, a teraz spodobała im się nasza muzyka. To bardzo miłe" - mówi PAP Life Dominika Gawęda.

Reklama

Lider Blue Cafe, gitarzysta i kompozytor Paweł Rurak-Sokal tłumaczy, że dał czas Dominice na uświadomienie sobie, czym jest show-biznes.

"Na płytach 'Ovosho' oraz 'Four Seasons' zaczynaliśmy spokojnie - balladami, takimi jak 'Baby, Baby', czy 'Czas nie będzie na nas czekał', ale dopiero teraz Dominika pokaże swój pazur".

Do promocji płyty "DaDa" wybrano piosenkę "Buena", w której wykorzystano motyw muzyczny "Chan, Chan" słynnego kubańskiego zespołu Buena Vista Social Club. W piosence gościnnie pojawiają się muzycy z Kuby.

"To była niesamowita przygoda w studio, ich optymizm i ciepło idealnie wkomponowało się w ten utwór" - opowiada Rurak-Sokal.

Gorącej piosence towarzyszy gorący klip, w którym Dominika Gawęda pozbyła się ubrania.

"Dla mnie nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nie chodzi o to, że mam w zwyczaju chodzić nago z wielkim, różowym kwiatem na włosach (śmiech). Po prostu stwierdziliśmy, że nagość w tym wideoklipie odda gorący klimat kubańskich rytmów. Zresztą nie jest to żadnym stopniu wulgarne, a raczej romantyczne i nastrojowe. Polecam posłuchać słów w miejscu, w którym występuję nago, bo one są bardzo ważne" - wyjaśnia wokalistka Blue Cafe.

"Rozbierając się w teledysku chciałam pokazać, że kobieta jest piękna i powinna się w pełni akceptować. Taki ma być przekaz tej sceny" - dodaje Gawęda.

Zobacz teledysk "Buena" Blue Cafe:

Sprawdź klipy Blue Cafe na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: DaDa | wokalistka | Blue Cafe | teledyski | płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje