Reklama

Rolnik jedzie w trasę? (Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony")

Teledysk do utworu "Oj Aniu Aniu" nie wystarczył sympatycznemu rolnikowi ze wschodu Polski. Teraz chce prezentować swój skromny materiał w trakcie występów na żywo.

Według "Super Expressu" uczestnik programu "Rolnik szuka żony" przygotowuje się do trasy koncertowej wraz z zespołem XFORT. Pierwszy koncert według ustaleń tabloidu ma odbyć się w piątek 6 lutego w miejscowości Brańsk.

Reklama

Ujawniono także, że Adam Kraśko miałby zarabiać za jeden koncert 1350 złotych (czyli połowę tego co ma otrzymać cały zespół). Na te informacje zareagowała grupa, która na swoim oficjalnym profilu napisała:

"Koncerty, koncertami... Ale ciekawi mnie jak oni wyliczają tą stawkę za koncerty? Podobno nieźle wróżą z fusów" - można przeczytać na Facebooku XFORT-u.

Kapela disco polo rusza w trasę na fali popularności, jaką zdobyła dzięki teledyskowi do utworu "Oj Aniu Aniu" z udziałem Kraśki (na Youtube został obejrzany ponad 500 tys. razy).

Rolnik jest ostatnio postacią niezwykle rozchwytywaną. Mówi się o jego udziale w programie "Celebrity Splash" lub w "Tańcu z Gwiazdami".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | disco polo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje